LISTA STRIJELACA Prve lige Federacije BiH
Čatić Berin
NK Travnik
2
Kulović Vedin
NK Gošk
2
Mašić Anes
NK Gošk
2
Osmanović Dženan
FK Radnik
2
Zeba Zajko
FK Olimpik
2
LINKOVI Nogometni savezi u BiH
NS/FS BiH
FS KS
NS TK
NS ZDK
NS PŽ-O
NS SBK/KSB
NS USK
NS HNK/Ž
UFSIKS
ŽNS ŽHB
UNSIZDK
FS RS

Kup takmičenja


U osmini finala Kupa BiH učestvuje pet klubova Prve lige FBiH


Danas (15.10.2015. godine) u hotelu "Park" u Vogošći obavljeno je izvlačenje parova osmine finala Kup-a BiH u konkurenciji seniora, seniorki i malonogometaša.

U završnici osmine finala Kupa BiH za seniore učestvuje čak pet klubova Prve lige Federacije BiH i to: NK "Bratstvo" Gračanica, FK "Radnički" Lukavac, FK "Rudar" Kakanj, NK "Gošk" i HNK "Orašje.

 

 

Voljom žrijeba u osmini fnala Kupa BiH igraju: 

 

 

FK "Sloboda" Novi Grad - FK "Mladost" Doboj Kakanj

FK "Borac" Banja Luka - NK "Bratstvo" Gračanica

NK "Čelik" Zenica - FK "Sloboda" Tuzla

NK "Travnik" - FK "Radnički" Lukavac

FK "Rudar" Kakanj - FK "Radnik" Bijeljina

FK "Željezničar" Sarajevo - NK "Gošk" Gabela

HNK "Orašje"- NK "Široki Brijeg"

FK "Slavija" - FK "Sarajevo"

 

Prvi susreti na programu su 21. 10. u 15:00/18:00, a revanši 4. 11. u 13:30/16:30.

 

U osmini finala Kupa BiH za seniorke učestvuje također pet klubova Prve ženske lige FBiH i to: ŽNK "Salt City" Tuzla, ŽNK "Čelik" Zenica, ŽNK "Borac" Jelah, ŽNK "Ozren" Semizovac i ŽNK "Libero" Goražde.

 

U osmini finala sastaju se: 

 

ŽFK "Lokomotiva" Brčko - ŽN/FK "Mostar"

ŽFK "Modriča" - ŽNK "Salt City" Tuzla

ŽOFK "Gradina" - ŽNK "Mladost" Nević Polje

ŽNK "Libero" Goražde - ŽFK "Banja Luka"

ŽNK "Borac" Jelah - ŽNK "SFK 2000" Sarajevo

ŽNK "Ozren" Semizovac - ŽFK "Sloga" Kakmuž-Petrovo

ŽFK "Radniik" Bumerang - ŽFK "Mladost" Novi Grad

 

Utakmice osmine finala Kup-a za žene biće odigrane 4. novembra u 13:30 sati.

 

U futsal Kupu BiH učestvuju dva kluba iz NS FBiH MNK "Buba Mara" Cazin i MNK "Joker" Novi Travnik, a u osmini finala igrat će sljedeći parovi:

 

MNK "Buba Mara" Cazin - MNK "Mostar SG"

KMF "Čelinac" - MNK "Kaskada" Gračanica

MNK "Centar" Sarajevo - KMF "Ljubić" Prnjavor

KMF "Jošavka" - KMF "Ugljevik"

MNK "Brotnjo" Čitluk - MNK "Bosna" Kompred

MNK "Sofić" Konjic - MNK "Seljak" Livno

KMF "Tango" I.Sarajevo - MNK "Zrinjski" Mostar

MNK "Joker" Novi Travnik - KMF "Leotar" Trebinje

 

Susreti će biti odigrani 24. i 25. oktobra u 18:00.