LISTA STRIJELACA Prve lige Federacije BiH
Čatić Berin
NK Travnik
2
Kulović Vedin
NK Gošk
2
Mašić Anes
NK Gošk
2
Osmanović Dženan
FK Radnik
2
Zeba Zajko
FK Olimpik
2
LINKOVI Nogometni savezi u BiH
NS/FS BiH
FS KS
NS TK
NS ZDK
NS PŽ-O
NS SBK/KSB
NS USK
NS HNK/Ž
UFSIKS
ŽNS ŽHB
UNSIZDK
FS RS

Omladinska takmičenja


Počeo Turnir pionirskih reprezentacija k/ž saveza


Danas, 23.08.2016. godine u Vitezu počeo je trodnevni Turnir pionirskih reprezentacija kantonalnih/županijskih nogometnih saveza.

Četvrti po redu Turnir pionirskih reprezentacija kantonalnih/ županijskih nogometnih saveza koji organizira Nogometni savez Federacije BiH uz tehničku organizaciju NS Srednjobosanskog kantona/KSB igra se 23., 24. i 25.08.2016 godine u Vitezu na stadionima u Rijeci, Nević Polju i Vitezu. 

 

Turnir je okupio mlade nogometaše iz svih djelova Federacije BiH, a učestvuje 10 kantonalnih/županijskih nogometnih saveza i oko 250 mladih nogometaša. 

 

Reprezentacije su podijeljene u dvije grupe, a prvog dana Turnira odigrane su utakmice 1. i 2. kola, a postignuti su sljedeći rezultati: 

 

GRUPA A

 

1. kolo

NS SBK/KSB - NS TK 1:0

(Ivoš Dario)

 

ŽNS HB - NS USK 0:0

 

2. kolo

FS BPK - NS SBK/KSB 0:4

(Mašić Zinedin 3, Konjalić Haris) 

 

GRUPAB

 

1. kolo

NS PŽO - FS KS 0:12

(Helač Timur 3, Gasal Hamza 2, Mujić Edin 2, Nikolić Nemanja, Huskić Admir, Đokanović Andrej, Čičkušić Adin, Nargalić Salko)

 

NS HNK/Ž - ŽNS ZH 0:1

(Brekalo Filip)

 

2.kolo

FS KS - NS HNK/Ž 3:0

(Rušović Suad, Nikolić Nemanja, Jašarević Amar)

 

NS ZDK - NS PŽO 6:0

(Pezer Admir 2, Hinović Dino 2, Duraković Benaris, Čago Safet)

 

Turnir se nastavlja u srijedu 24.08., a igrat će se utakmice 3. i 4. kola u kojim se sastaju: 

 

GRUPA A (stadion Rijeka)

10:30 sati: ŽNS HB - FS BPK

12:00 sati: NS USK - NS TK

16:00 sati: NS SBK/KSB - ŽNS HB

17:30 sati: FS BPK - NS USK

 

GRUPA B (stadion Nević Polje)

10:30 sati: NS HNK/Ž - NS ZDK

12:00 sati: ŽNS ZH - FS KS

16:00 sati: NS PŽO - NS HNK/Ž

17:30 sati: NS ZDK - ŽNS ZH