LISTA STRIJELACA m:tel Prve lige Federacije BiH
Jaganjac Maid
NK Bratstvo
8
Mahmutović Selmir
NK Tošk
8
Tatar Kerim
FK Goražde
7
Dizdarević Dino
NK Tošk
6
Haračić Dženan
NK Jedinstvo
6
LINKOVI Nogometni savezi u BiH
NS/FS BiH
FS KS
NS TK
NS ZDK
NS PŽ-O
NS SBK/KSB
NS USK
NS HNK/Ž
UFSIKS
ŽNS ŽHB
UNSIZDK
FS RS

Revija omladinskog nogometa


NS SBK/KSB i FS KS u finalu Turnira pionirskih reprezentacija k/ž saveza


Danas, srijeda 24.08.2016. godine, nastavljen je Turnir pionirskih reprezentacija kantonalnih/ županijskih nogometnih saveza koji se igra u Vitezu.

Danas (srijeda) je igran drugi dan Turnira, a odigrane su utakmice 3. i 4. kola po grupama. 

 

Nakon drugog dana poznati su učesnici finalne utakmice. To su selekcije domaćina NS Srednjobosanskog kantona/ Kantona Središnja Bosna i FS Kantona Sarajevo, koji će sutra (25.08.2016. godine) u 13:15 sati na gradskom stadionu u Vitezu igrati finalnu utakmicu.

 

U borbi za drugo mjesto u grupama koje donosi utakmicu za treće mjesto su selekcije ŽNS HB, NS TK i FS BPK (grupa A) te  NS ZDK i ŽNS ZH (grupa B).

 

Učesnici utakmice za treće mjesto bit će poznati nakon 5. kola koje će se igrati sutra (25.08.) u jutarnjim satima. 

 

Današnjeg dana Turnira Postignuti su sljedeći rezultati:

 

GRUPA A

 

3. kolo

ŽNS HB - FS BPK 3:1

(Šimunac Luka, Banović Filip, Mičeta Robert - Gluhačević Hamza)

 

NS USK - NS SBK/KSB 2:3

(Durić Amel, Kumalić Anel - Brkić Haris, Omerović Edin, Kavazović Muhibija)

 

4. kolo

NS SBK/KSB - ŽNS HB 4:0

(Mašić Zinedin, Jukić Ivo, Ivoš Dario, Baltić Marko)

 

 

 

FS BPK - NS USK 1:0

(Gluhačević Hamza)

 

GRUPA B

 

3. kolo

NS HNK/Ž - NS ZDK 0:0

ŽNS ZH - FS KS 0:2

(Helač Timur 2)

 

4. kolo

NS ZDK - ŽNS ZH 0:0

NS PŽO - NS HNK/Ž 1:2

(Omerbašić Armin - Pehilj Tarik, Čoko Gabrijel)

 

 

Sutra (25.08.) posljednjeg dana turnira igraju se utakmice 5. kola, te utakmice za treće mjesto i finalna utakmica.

 

GRUPA A (stadion Rijeka)

09:00 sati: NS TK - FS BPK

10:15 sati: NS USK - NS SBK/KSB

 

GRUPA B (stadion Nević Polje)

09:00 sati: ŽNS ZH - NS PŽO

10:15 sati: FS KS - NS ZDK

 

Utakmica za treće mjesto igra se u 12:00, a finalna utakmica u 13:15 na Gradskom stadionu u Vitezu.