LISTA STRIJELACA m:tel Prve lige Federacije BiH
Ljuca Sedin
NK Bratstvo
5
Mehmedović Eldin
OFK Gradina
5
Mujagić Ajdin
NK Zvijezda
5
Šero Nihad
NK Gošk
5
Hrvanović Aldin
FK Radnički
4
Karahmetović Munib
NK Stupčanica
4
Kulović Vedin
FK Mladost
4
Poturalić Husein
BFK Simm Bau
4
Šarić Kenan
NK Tošk
4
LINKOVI Nogometni savezi u BiH
NS/FS BiH
FS KS
NS TK
NS ZDK
NS PŽ-O
NS SBK/KSB
NS USK
NS HNK/Ž
ŽNS ZH
UFSIKS
UNSIZZH
ŽNS ŽHB
UNSIZDK
FS RS

Omladinsko i žensko takmičenje


Izvršen žrijeb takmičarskih brojeva klubova Omladinske lige BiH i Prve ženske lige FBiH


U Sarajevu je izvršeno žrijebanje takmičarskih brojeva klubova Omladinske lige BiH grupa Centar 1, grupa Centar 2 i grupa Jug, te takmičarskih brojeva klubova Prve ženske lige Federacije BiH.

Nakon izvršenog žrijeba klubovi su dobili sljedeće takmičarske brojeve, na osnovu kojih je formiran raspored takmičenja:

 

Omladinska liga BiH grupa CENTAR 1:

1. FK Sarajevo, 2. FK Željezničar Sarajevo, 3. FK Goražde, 4. NK Bosna Visoko, 5. FK Slavija I.Sarajevo, 6. NK Sašk Napredak 1910 Sarajevo, 7. FK Famos Hrasnica, 8. NK Stupčanica Olovo, 9. FK Randnik Hadžići, 10. FK Novi Grad Sarajevo, 11. FK Sutjeska Foča, 12. FK Rudar Breza, 13. NK Ilijaš, 14. FK Unis Vogošća. 15. FK Igman Ilidža i 16. FK Baton Sarajevo.

 

RASPORED OMLADINSKE LIGE BiH grupa CENTAR 1

 

Omladinska liga BiH grupa CENTAR 2:

1. NK Travnik, 2. NK Krivaja Zavidovići, 3. NK Iskra Bugojno, 4. FK Vitez, 5. BFK Simm Bau Kosova, 6. FK Borac Jelah, 7. NK Fortuna Zenica, 8. FK Mladost Doboj Kakanj, 9. NK Žepče 1919, 10. NK Romari Vitez, 11. NK Sportprevent Bugojno, 12. NK Vitez, 13. NK Kiseljak, 14. NK Tošk Tešanj, 15. NK Čelik Zenica i 16. FK Rudar Kakanj.

 

RASPORED OMLADINSKE LIGE BiH grupa CENTAR 2

 

Omladinska liga BiH grupa JUG

1. NK Gošk Gabela, 2. FK Leotar Trebinje, 3. HNK Brotnjo Čitluk, 4. FK Igman Konjic, 5. HŠK Posušje, 6. HNK Neum, 7. HNK Tomislav Tomislavgrad, 8. NK Ljubuški, 9. HNK Čapljina, 10. FK Velež Mostar, 11. HNK Grude, 12. FK Klis Buturović Polje, 13. HNK Branitelj Mostar, 14. HNK Stolac i 15. NK Troglav 1918 Livno.

 

RASPORED OMLADINSKE LIGE BiH grupa JUG

 

Prva ženska liga FBiH

1. ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011 Bosanska Krupa, 2. ŽNK Sloboda Tuzla, 3. ŽNK Mladost Nević Polje, 4. NK Inter Posušje, 5. FK Sarajevo, 6. ŽNK Vogošća, 7. ŽF/NK Sana 2014 Sanski Most, 8. FK Sloboda Tuzla, 9. ŽNK Brotnjo Čitluk, 10. ŽNK Široki Brijeg i 11. FK Respekt Sarajevo.

 

RASPORED PRVE ŽENSKE LIGE FBiH