LISTA STRIJELACA m:tel Prve lige Federacije BiH
Mahmutović Selmir
NK Tošk
8
Dedić Anel
FK Mladost
5
Haračić Dženan
NK Gošk
5
Janjić Stefan
HNK Orašje
5
Resić Ševkija
BFK Simm Bau
5
LINKOVI Nogometni savezi u BiH
NS/FS BiH
FS KS
NS TK
NS ZDK
NS PŽ-O
NS SBK/KSB
NS USK
NS HNK/Ž
ŽNS ZH
UFSIKS
Komisije NS FBiH

 

 

PRAVNA TIJELA

 

 

 

APELACIONA KOMISIJA



Novak Milka

 NS SBK/KSB

Predsjednik


Hadžić Mirza

 FS KS

Dopredsjednik


Miloloža Lovre

ŽNS ŽHB

 Član


Mehdin Alan

 NS USK

  Član


Karačić Ivo

 

NS HNK/Ž

 Zamjenski član

Okić Nesib


NS TK


Zamjenski član

 

 

 

 

________________________________________________________________________



 

DISCIPLINSKA KOMISIJA



Omanović Nedim

FS BPK

Predsjednik 

 

Filipović Ivo

 NS PŽO


Dopredsjednik


Islambegović Kemal

 NS ZDK

 Član


Tomić Josip

ŽNS ZH

 Član


Mašić Emir

NS TK


 Zamjenski član


Rajić Tomo

NS SBK/KSB

 Zamjenski član

 

________________________________________________________________________

 

 

 

PRVOSTEPENA KOMISIJA ZA LICENCIRANJE

 

Tatarević Ibrahim

 NS USK

Predsjednik


Matijević Ante

 ŽNS ZH

Dopredsjednik


Ekmeščić Edhem

NS SBK/KSB

 Član


Krištić Ivan

 NS PŽO

  Član


Greda Kenan

 

NS HNK/Ž

 Zamjenski član

Cakalin Bernard


NS SBK/KSB


Zamjenski član

 

 

 

 

________________________________________________________________________


 

 

 

DRUGOSTEPENA (APELACIONA) KOMISIJA ZA LICENCIRANJE

 

Čolić Josip

 ŽNS ŽHB

Predsjednik


Softić Bakir

 NS SBK/KSB

Dopredsjednik


Bošnjak Vlatko

NS SBK/KSB

 Član


Čizmić Emina

 NS ZDK

  Član


Itrić Mato

 

NS PŽO

 Zamjenski član

Kajević Zafir


FS BPK


Zamjenski član

 

 

 

 

________________________________________________________________________


 

 

TUŽIOCI

 

Džanković Adelina

 FS KS

                              


Žulj Ivan


 NS SBK/KSB



 

 

 

KOMISIJE IZVRŠNOG ODBORA

 

 

 

KOMISIJA ZA TAKMIČENJE




Basara Naim

Bugojno

Predsjednik


Mišković Dubravko

 Livno

Dopredsjednik


Prskalo Zoran

 

Čapljina

Član

Banda Izet

 

Brčko

Član

________________________________________________________________________



 

 KOMISIJA ZA SUCE I SUĐENJE



Zovkić Slavko

Tramošnica


Predsjednik


Kaplan Semir

Stolac

Dopredsjednk


Gobeljić Hajrudin

 

Cazin

Član

Bojo Nikica

 

Kiseljak

Član

________________________________________________________________________



 

KOMISIJA ZA PROPISE



Omanović Nedim

Goražde

Predsjednik 


Radić Pero

Orašje

Dopredsjednik


Ćavar Miše

 Tomislavgrad

 Član


Ćosićkić Enver

Tuzla

Član


________________________________________________________________________

 

 

 

KOMISIJA ZA STADIONE I SIGURNOST



Livančić Anto

NS SBK/KSB

Predsjednik 



Ljubijankić Said

 

NS USK 

Dopredsjednik

Jašarević Alija


 FS KS

 Član

Alilović Dobroslav


ŽNS ZH

Član

________________________________________________________________________



 

KOMISIJA ZA STATUS IGRAČA



Dervić Sifet

NS SBK/KSB

Predsjednik



Frljić Ljuban

 

NS SBK/KSB

Dopredsjednik

Bevanda Tomislav

 

 ŽNS ZH

 Član

Silajdžić Samir

 

 FS KS

 Član

________________________________________________________________________



 

STRUČNA TRENERSKO-TEHNIČKA KOMISIJA



Gagro Nenad


 NS USK

Predsjednik 

Čavkić Denis

 

 NS HNK/Ž

Dopredsjednik

Mačak Dino

 

 NS ZDK

 Član

Ramljak Damir

 

 ŽNS ZH

Član

________________________________________________________________________



 

KOMISIJA ZA SPORTSKU MEDICINU




Čuturić Mladen

 

 NS SBK/KSB

Predsjednik 

Arslanagić Davor

 

   FS KS

Dopredsjednik

Hodžić Harun

 

 NS ZDK

 Član

Budimić Zoran


 NS PŽO

 Član

________________________________________________________________________



 

KOMISIJA ZA MALI NOGOMET


Šeta Fahrudin

 

FS BPK 

Predsjednik

Čagalj Zdravko


NS HNK/Ž

Dopredsjednik

Božo Marijan

 

ŽNS ŽHB

Član

Kubat Safet


 NS ZDK

Član

________________________________________________________________________



 

KOMISIJA ZA OMLADINSKI NOGOMET



Bajrić Osmo


NS SBK/KSB

Predsjednik 

Jurčević Ivan

 

ŽNS ŽHB

Dopredsjednik

Šuman Slavenko

 

 NS HNK/Ž

Član

Mrguda Ajdin

 

NS ZDK

Član

________________________________________________________________________



 

KOMISIJA ZA ŽENSKI NOGOMET




Kavaz Safeta

 

NS ZDK

Predsjednik 

Špiko Mario

 

 ŽNS ŽHB

Dopredsjednik

Kvesić Ivan

 

 ŽNS ZH

 Član

Kadić Ifeta

 

 NS ZDK

 Član

________________________________________________________________________



 

KOMISIJA ZA FINANSIJE



Petrić Slaven

 

 NS PŽO

Predsjednik 

Čaušević Džemaludin

 

NS USK

Dopredsjednik

Grcić Nedžad

 

 FS KS

 Član

Rajić Dijana


 NS SBK/KSB

 Član

________________________________________________________________________



 

KOMISIJA ZA MEDIJE



Bijelić Tihomir

 

NS PŽO

Predsjednik 

Pašalić Anis


NS USK

Dopredsjednik

Seferović Amila

 

 NS SBK/KSB

 Član

Kraljević Ivan

 

 ŽNS ZH

 Član