LISTA STRIJELACA m:tel Prve lige Federacije BiH
Mahmutović Selmir
NK Tošk
10
Dedić Anel
FK Mladost
7
Haračić Dženan
NK Gošk
6
Fačić Eldin
NK Zvijezda
6
Janjić Stefan
HNK Orašje
6
Mujarić Kemal
FK Budućnost
6
Nargalić Salko
HNK Orašje
6
LINKOVI Nogometni savezi u BiH
NS/FS BiH
FS KS
NS TK
NS ZDK
NS PŽ-O
NS SBK/KSB
NS USK
NS HNK/Ž
ŽNS ZH
UFSIKS
Komisije NS FBiH

 

 

PRAVNA TIJELA

 

 

 

APELACIONA KOMISIJA



Novak Milka

 NS SBK/KSB

Predsjednik


Hadžić Mirza

 FS KS

Dopredsjednik


Miloloža Lovre

ŽNS ŽHB

 Član


Mehdin Alan

 NS USK

  Član


Karačić Ivo

 

NS HNK/Ž

 Zamjenski član

Okić Nesib


NS TK


Zamjenski član

 

 

 

 

________________________________________________________________________



 

DISCIPLINSKA KOMISIJA



Omanović Nedim

FS BPK

Predsjednik 

 

Filipović Ivo

 NS PŽO


Dopredsjednik


Islambegović Kemal

 NS ZDK

 Član


Tomić Josip

ŽNS ZH

 Član


Mašić Emir

NS TK


 Zamjenski član


Rajić Tomo

NS SBK/KSB

 Zamjenski član

 

________________________________________________________________________

 

 

 

PRVOSTEPENA KOMISIJA ZA LICENCIRANJE

 

Tatarević Ibrahim

 NS USK

Predsjednik


Matijević Ante

 ŽNS ZH

Dopredsjednik


Ekmeščić Edhem

NS SBK/KSB

 Član


Krištić Ivan

 NS PŽO

  Član


Greda Kenan

 

NS HNK/Ž

 Zamjenski član

Cakalin Bernard


NS SBK/KSB


Zamjenski član

 

 

 

 

________________________________________________________________________


 

 

 

DRUGOSTEPENA (APELACIONA) KOMISIJA ZA LICENCIRANJE

 

Čolić Josip

 ŽNS ŽHB

Predsjednik


Softić Bakir

 NS SBK/KSB

Dopredsjednik


Bošnjak Vlatko

NS SBK/KSB

 Član


Čizmić Emina

 NS ZDK

  Član


Itrić Mato

 

NS PŽO

 Zamjenski član

Kajević Zafir


FS BPK


Zamjenski član

 

 

 

 

________________________________________________________________________


 

 

TUŽIOCI

 

Džanković Adelina

 FS KS

                              


Žulj Ivan


 NS SBK/KSB



 

 

 

KOMISIJE IZVRŠNOG ODBORA

 

 

 

KOMISIJA ZA TAKMIČENJE




Mišković Dubravko

Livno

Predsjednik


Basara Naim

 Bugojno

Dopredsjednik


Gvozden Medžid

 

Sarajevo

Član

Prskalo Zoran

 

Čapljina

Član

________________________________________________________________________



 

 KOMISIJA ZA SUCE I SUĐENJE



Kaplan Semir

Stolac


Predsjednik


Zovkić Slavko

Tramošnica

Dopredsjednk


Gobeljić Hajrudin

 

Cazin

Član

Marjanović Josip

 

Novi Travnik

Član

________________________________________________________________________



 

KOMISIJA ZA PROPISE



Radić Pero

Orašje

Predsjednik 


Sijerčić Amir

Goražde

Dopredsjednik


Macić Edis

 Konjic

 Član


Tokalić Drago

Novi Travnik

Član


________________________________________________________________________

 

 

 

KOMISIJA ZA STADIONE I SIGURNOST



Jašarević Alija

FS KS

Predsjednik 



Perija Božo

 

ŽNS ŽHB 

Dopredsjednik

Ljubijankić Said


 NS USK

 Član

Dropuljić Miljenko


ŽNS ZH

Član

________________________________________________________________________



 

KOMISIJA ZA STATUS IGRAČA



Frljić Ljuban

NS SBK/KSB

Predsjednik



Andrijanić Goran

 

NS ZDK

Dopredsjednik

Kljako Nermin

 

 NS HNK/Ž

 Član

Nedić Ivan

 

 NS PŽO

 Član

________________________________________________________________________



 

STRUČNA TRENERSKO-TEHNIČKA KOMISIJA



Turković Almir


 FS KS

Predsjednik

Gagro Nenad

 

 NS HNK/Ž

Dopredsjednik

Čavkić Denis

 

 NS USK

 Član

Oreč Ivan

 

 ŽNS ZH

Član

________________________________________________________________________



 

KOMISIJA ZA SPORTSKU MEDICINU




Hodžić Faruk

 

 NS ZDK

Predsjednik 

Solomun Stjepan

 

   NS SBK/KSB

Dopredsjednik

Šahinović Aldin

 

 FS KS

 Član

Brnas Ana


 ŽNS ŽHB

 Član

________________________________________________________________________



 

KOMISIJA ZA MALI NOGOMET


Zeljko Ivan

 

ŽNS ŽHB

Predsjednik

Šeta Fahrudin


FS BPK

Dopredsjednik

Rašić Igor

 

NS ZDK

Član

Džeko Antonio


 ŽNS ŽHB

Član

________________________________________________________________________



 

KOMISIJA ZA OMLADINSKI NOGOMET



Banović Ivan

 

ŽNS ŽHB

Predsjednik 

Softić Najim

 

NS SBK/KSB

Dopredsjednik

Hušidić Šerif

 

 NS USK

Član

Šuman Slavenko

 

 NS HNK/Ž

Član

________________________________________________________________________



 

KOMISIJA ZA ŽENSKI NOGOMET




Lozančić Josip

 

ŽNS ŽHB

Predsjednik 

Imamović Vildana

 

 FS KS

Dopredsjednik

Đogić Ibrahim

 

 NS SBK/KSB

 Član

Kvesić Ivan

 

  ŽNS ZH

 Član

________________________________________________________________________



 

KOMISIJA ZA FINANSIJE



Kajević Zafir

 

 FS BPK

Predsjednik 

Tolić Ivan

 

NS PŽO

Dopredsjednik

Karavdić Salem

 

 NS ZDK

 Član

Rajić Dijana


 NS SBK/KSB

 Član

________________________________________________________________________



 

KOMISIJA ZA MEDIJE



Ligata Jasmin

 

FS KS

Predsjednik 

Kasap Darko


NS PŽO

Dopredsjednik

Bošnjak Harun

 

 NS ZDK

 Član

Stipić Mate

 

 ŽNS ZH

 Član