Vijesti

Juniori Radnika iz Hadžića sa bodom prednosti ispred Olimpika

U takmičenju Omladinske lige BiH grupa A za juniore, titulu jesenjeg prvaka osvojio je FK Radnik iz Hadžića.

Juniori Radnika ne znaju za poraz u prvom dijelu sezone. U 10 odigranih utakmica osvojeno je 26 bodova, jedan bod više u odnosu na drugoplasirani FK Olimpik.

Ostvaren je skor od osam pobjeda i dva neriješena rezultata, sa gol razlikom 41 postignuti gol i devet primljenih pogodaka.

Jedino protiv NK Ilijaš i FK Olimpik juniori Radnika nisu ostvarili pobjede, a najveća pobjeda osvarena je u 4. kolu kada je savladana ekipa NK Bosna i to rezultatom 10:1.

Sa 16 postignutih golova prvi na listi strijelaca je Memić Amar, koji je i član U-18 reprezentacije Bosne i Hercegovine. Pored Memića, kadetski reprezentativac BiH je i Ajdin Jusupović koji je također član Radnika.

Jedini igrač koji je odigrao sve utakmice za Radnik ove jeseni je Čano Mustafa (810 minuta - 9 utakmica), a slijede ga: Mujanović Denis (766 minuta - 9 utakmica), Mujezinović Alem (765 minuta - 9 utakmica), Memić Amar (752 minute - 9 utakmica), Šljivar Armin (732 minute - 9 utakmica), Ćosić Almedin (731 minuta - 9 utakmica), Huskić Admir (701 minuta - 8 utakmica), Čomor Edin (669 minuta - 9 utakmica), Karamujić Muhamed (656 minuta - 9 utakmica), Oputa Tarik (631 minuta - 9 utakmica), Čičak Davud (533 minute - 9 utakmica), Ljuma Senad (408 minuta - 9 utakmica), Jusupović Ajdin 248 minuta - 5 utakmica), Maslo Almin (223 minute - 8 utakmica), Ramić Adin (150 minuta - 7 utakmica), Alić Hamza (58 minuta - 5 utakmica), Šabanović Elvir (56 minuta - 3 utakmice), Sipovoć Emir (47 minuta - 2 utakmice)