24.04.2024. 16:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
- NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
24.04.2024. 16:30h
Trening Centar Slavija
FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
- FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
24.04.2024. 16:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
- FK ROMANIJA
PALE
Detaljnije
24.04.2024. 16:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
- FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
24.04.2024. 16:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
- NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
Detaljnije
24.04.2024. 16:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
- FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
Detaljnije
25.04.2024. 16:00h
Gradski stadion
FK SUTJESKA
Foča
- FK SARAJEVO
Sarajevo
Detaljnije
23.04.2024. 16:30h
Grbavica-pomočni
FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
- FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- Bod
1 FK SARAJEVO 23 18 4 1 96 17 58 Detaljnije
2 FK IGMAN 22 18 1 3 58 19 55 Detaljnije
3 FK SLAVIJA 23 16 2 5 59 28 50 Detaljnije
4 FK FAMOS 22 15 4 3 78 24 49 Detaljnije
5 NK STUPČANICA 22 13 4 5 56 36 43 Detaljnije
6 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 4 6 66 35 40 Detaljnije
7 NK BOSNA 22 12 3 7 53 43 39 Detaljnije
8 NK ILIJAŠ 23 8 5 10 40 41 29 Detaljnije
9 FK SUTJESKA 23 9 2 12 36 50 29 Detaljnije
10 NK SAŠK NAPREDAK 23 8 4 11 46 50 28 Detaljnije
11 FK BATON 23 8 3 12 51 47 27 Detaljnije
12 FK GORAŽDE 22 8 2 12 50 53 26 Detaljnije
13 FK UNIS 23 8 1 14 40 78 25 Detaljnije
14 FK ROMANIJA 23 7 2 14 42 74 23 Detaljnije
15 FK NOVI GRAD 23 5 6 12 36 45 21 Detaljnije
16 FK FAMOS I.ILIDŽA 22 2 1 19 19 82 7 Detaljnije
17 FK RUDAR (B) 23 0 2 21 11 115 2 Detaljnije
1. kolo
13.08.2023. 12:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
1:4 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
13.08.2023. 12:30h
Trening Centar Slavija
FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
1:0 FK NOVI GRAD
Sarajevo
Detaljnije
13.08.2023. 12:30h
Kamp Butmir
FK SARAJEVO
Sarajevo
4:0 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
13.08.2023. 12:30h
Gradski stadion
FK SUTJESKA
Foča
1:1 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
13.08.2023. 12:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
0:7 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
13.08.2023. 12:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
2:0 FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
Detaljnije
12.08.2023. 12:30h
Doglodi
NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
6:0 FK ROMANIJA
PALE
Detaljnije
12.08.2023. 12:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
3:5 FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
Detaljnije
2. kolo
17.08.2023. 17:15h
Bojnik
FK NOVI GRAD
Sarajevo
1:2 FK SARAJEVO
Sarajevo
Detaljnije
17.08.2023. 17:00h
Grbavica-pomočni
FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
2:2 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
17.08.2023. 17:00h
SRC Istočna Ilidža
FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
1:5 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
17.08.2023. 17:00h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
5:2 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
17.08.2023. 17:00h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
12:0 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
17.08.2023. 17:00h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
4:0 FK SUTJESKA
Foča
Detaljnije
17.08.2023. 17:00h
Trening Centar Slavija
FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
5:2 FK ROMANIJA
PALE
Detaljnije
17.08.2023. 17:00h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
5:0 NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
Detaljnije
3. kolo
20.08.2023. 12:30h
Trening Centar Slavija
FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
8:0 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
20.08.2023. 12:30h
Kamp Butmir
FK SARAJEVO
Sarajevo
12:0 FK ROMANIJA
PALE
Detaljnije
20.08.2023. 12:30h
Gradski stadion
FK SUTJESKA
Foča
3:0 FK NOVI GRAD
Sarajevo
Detaljnije
20.08.2023. 12:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
1:5 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
20.08.2023. 12:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
4:3 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
20.08.2023. 12:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
6:0 FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
Detaljnije
19.08.2023. 12:30h
Doglodi
NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
1:4 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
19.08.2023. 12:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
2:3 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
4. kolo
27.08.2023. 12:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
2:1 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
27.08.2023. 12:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
5:1 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
27.08.2023. 12:30h
SRC "VLAJKO PETROVIĆ"
FK ROMANIJA
PALE
0:3 FK SUTJESKA
Foča
Detaljnije
27.08.2023. 12:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
0:4 FK SARAJEVO
Sarajevo
Detaljnije
26.08.2023. 12:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
4:1 FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
Detaljnije
26.08.2023. 12:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
3:2 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
26.08.2023. 12:30h
Bojnik
FK NOVI GRAD
Sarajevo
1:1 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
26.08.2023. 12:30h
Doglodi
NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
2:1 FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
Detaljnije
5. kolo
31.08.2023. 17:00h
Grbavica-pomočni
FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
7:0 FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
Detaljnije
30.08.2023. 17:00h
Trening Centar Slavija
FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
3:1 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
30.08.2023. 17:00h
Kamp Butmir
FK SARAJEVO
Sarajevo
4:0 NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
Detaljnije
30.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
1:4 FK ROMANIJA
PALE
Detaljnije
30.08.2023. 17:00h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
1:1 FK NOVI GRAD
Sarajevo
Detaljnije
30.08.2023. 17:00h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
1:2 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
30.08.2023. 17:00h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
4:0 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
29.08.2023. 13:30h
Gradski stadion
FK SUTJESKA
Foča
0:2 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
6. kolo
03.09.2023. 12:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
1:1 FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
Detaljnije
03.09.2023. 12:30h
SRC "VLAJKO PETROVIĆ"
FK ROMANIJA
PALE
2:0 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
03.09.2023. 12:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
4:0 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
03.09.2023. 12:30h
Trening Centar Slavija
FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
0:6 FK SARAJEVO
Sarajevo
Detaljnije
02.09.2023. 17:00h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
5:4 FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
Detaljnije
02.09.2023. 12:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
1:2 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
02.09.2023. 12:30h
Bojnik
FK NOVI GRAD
Sarajevo
2:1 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
02.09.2023. 12:30h
Doglodi
NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
1:2 FK SUTJESKA
Foča
Detaljnije
7. kolo
11.09.2023. 16:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
6:2 FK NOVI GRAD
Sarajevo
Detaljnije
10.09.2023. 12:30h
Kamp Butmir
FK SARAJEVO
Sarajevo
2:2 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
10.09.2023. 12:30h
Gradski stadion
FK SUTJESKA
Foča
1:2 FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
Detaljnije
10.09.2023. 12:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
0:2 NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
Detaljnije
10.09.2023. 12:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
3:1 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
10.09.2023. 12:30h
Grbavica-pomočni
FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
4:2 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
10.09.2023. 12:30h
SRC Istočna Ilidža
FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
1:3 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
09.09.2023. 12:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
1:2 FK ROMANIJA
PALE
Detaljnije
8. kolo
17.09.2023. 12:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
4:1 FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
Detaljnije
17.09.2023. 12:30h
SRC "VLAJKO PETROVIĆ"
FK ROMANIJA
PALE
2:7 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
17.09.2023. 12:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
1:4 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
17.09.2023. 12:30h
Trening Centar Slavija
FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
6:0 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
17.09.2023. 12:30h
Kamp Butmir
FK SARAJEVO
Sarajevo
6:0 FK SUTJESKA
Foča
Detaljnije
16.09.2023. 12:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
2:1 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
16.09.2023. 12:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
4:0 FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
Detaljnije
16.09.2023. 12:30h
Doglodi
NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
1:0 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
9. kolo
24.09.2023. 12:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
1:6 FK SARAJEVO
Sarajevo
Detaljnije
24.09.2023. 12:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
1:2 FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
Detaljnije
24.09.2023. 12:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
5:1 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
24.09.2023. 12:30h
Grbavica-pomočni
FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
2:1 FK NOVI GRAD
Sarajevo
Detaljnije
24.09.2023. 12:30h
SRC Istočna Ilidža
FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
1:3 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
24.09.2023. 12:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
5:1 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
23.09.2023. 12:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
2:0 NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
Detaljnije
23.09.2023. 10:00h
Gradski stadion
FK SUTJESKA
Foča
3:0 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
10. kolo
01.10.2023. 12:30h
SRC "VLAJKO PETROVIĆ"
FK ROMANIJA
PALE
2:4 FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
Detaljnije
01.10.2023. 12:30h
Trening Centar Slavija
FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
0:0 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
01.10.2023. 12:30h
Kamp Butmir
FK SARAJEVO
Sarajevo
3:0 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
01.10.2023. 10:00h
Gradski stadion
FK SUTJESKA
Foča
3:1 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
30.09.2023. 12:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
4:0 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
30.09.2023. 12:30h
Bojnik
FK NOVI GRAD
Sarajevo
0:4 FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
Detaljnije
30.09.2023. 12:30h
Doglodi
NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
0:4 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
28.09.2023. 16:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
5:0 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
11. kolo
08.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
1:3 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
08.10.2023. 13:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
1:0 FK SUTJESKA
Foča
Detaljnije
08.10.2023. 13:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
3:0 FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
Detaljnije
08.10.2023. 13:30h
Grbavica-pomočni
FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
5:0 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
08.10.2023. 13:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
1:1 FK NOVI GRAD
Sarajevo
Detaljnije
08.10.2023. 12:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
0:1 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
07.10.2023. 14:30h
Trening Centar Slavija
FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
2:6 FK ROMANIJA
PALE
Detaljnije
07.10.2023. 13:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
0:3 FK SARAJEVO
Sarajevo
Detaljnije
12. kolo
15.10.2023. 13:30h
SRC "VLAJKO PETROVIĆ"
FK ROMANIJA
PALE
2:3 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
15.10.2023. 13:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
1:0 FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
Detaljnije
15.10.2023. 13:30h
Kamp Butmir
FK SARAJEVO
Sarajevo
2:1 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
15.10.2023. 13:30h
Gradski stadion
FK SUTJESKA
Foča
2:1 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
15.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
0:0 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
14.10.2023. 13:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
0:1 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
14.10.2023. 13:30h
Bojnik
FK NOVI GRAD
Sarajevo
3:1 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
14.10.2023. 13:30h
Doglodi
NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
1:1 FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
Detaljnije
13. kolo
22.10.2023. 13:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
1:5 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
22.10.2023. 13:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
6:0 FK SUTJESKA
Foča
Detaljnije
22.10.2023. 13:30h
Grbavica-pomočni
FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
0:1 FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
Detaljnije
22.10.2023. 13:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
5:0 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
22.10.2023. 12:30h
SRC Istočna Ilidža
FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
0:5 NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
Detaljnije
22.10.2023. 12:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
4:1 FK ROMANIJA
PALE
Detaljnije
21.10.2023. 13:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
11:0 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
21.10.2023. 13:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
3:0 FK NOVI GRAD
Sarajevo
Detaljnije
14. kolo
29.10.2023. 13:30h
SRC "VLAJKO PETROVIĆ"
FK ROMANIJA
PALE
1:5 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
2:1 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Trening Centar Slavija
FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
3:0 FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Kamp Butmir
FK SARAJEVO
Sarajevo
2:0 FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
0:8 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
1:2 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
28.10.2023. 13:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
2:1 FK NOVI GRAD
Sarajevo
Detaljnije
28.10.2023. 13:30h
Doglodi
NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
3:1 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
15. kolo
05.11.2023. 13:30h
Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
1:1 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
05.11.2023. 13:30h
Grbavica-pomočni
FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
4:2 FK SUTJESKA
Foča
Detaljnije
05.11.2023. 13:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
0:4 FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
Detaljnije
05.11.2023. 12:00h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
5:2 NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
Detaljnije
04.11.2023. 14:30h
Trening Centar Slavija
FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
0:7 FK SARAJEVO
Sarajevo
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
2:2 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
5:2 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Bojnik
FK NOVI GRAD
Sarajevo
1:1 FK ROMANIJA
PALE
Detaljnije
16. kolo
12.11.2023. 13:30h
SRC "VLAJKO PETROVIĆ"
FK ROMANIJA
PALE
2:1 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
1:1 FK NOVI GRAD
Sarajevo
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Trening Centar Slavija
FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
3:1 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Gradski stadion
FK SUTJESKA
Foča
4:0 FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
0:7 FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Doglodi
NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
1:0 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
4:6 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
10.11.2023. 13:30h
Kamp Butmir
FK SARAJEVO
Sarajevo
5:0 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
17. kolo
19.11.2023. 13:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
0:1 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
Grbavica-pomočni
FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
2:3 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
SRC Istočna Ilidža
FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
3:1 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
2:2 FK SUTJESKA
Foča
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
0:3 FK SARAJEVO
Sarajevo
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
2:0 FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
SRC "VLAJKO PETROVIĆ"
FK ROMANIJA
PALE
5:4 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Bojnik
FK NOVI GRAD
Sarajevo
3:0 NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
Detaljnije
18. kolo
10.03.2024. 13:30h
SRC "VLAJKO PETROVIĆ"
FK ROMANIJA
PALE
2:2 NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
Detaljnije
10.03.2024. 13:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
3:1 FK SUTJESKA
Foča
Detaljnije
10.03.2024. 13:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
4:0 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
10.03.2024. 13:30h
SRC Istočna Ilidža
FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
0:0 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
10.03.2024. 13:30h
Grbavica-pomočni
FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
3:3 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
09.03.2024. 13:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
3:2 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
09.03.2024. 13:30h
SC Halilovići
FK NOVI GRAD
Sarajevo
1:4 FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
Detaljnije
09.03.2024. 13:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
2:1 FK SARAJEVO
Sarajevo
Detaljnije
19. kolo
17.03.2024. 13:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
2:1 FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
Detaljnije
17.03.2024. 13:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
0:2 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
17.03.2024. 13:30h
Gradski stadion
FK SUTJESKA
Foča
0:2 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
17.03.2024. 13:30h
SRC "VLAJKO PETROVIĆ"
FK ROMANIJA
PALE
1:3 FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
Detaljnije
17.03.2024. 12:00h
Kamp Butmir
FK SARAJEVO
Sarajevo
3:1 FK NOVI GRAD
Sarajevo
Detaljnije
16.03.2024. 13:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
4:0 FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
Detaljnije
16.03.2024. 13:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
2:3 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
16.03.2024. 13:30h
Doglodi
NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
3:4 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
20. kolo
24.03.2024. 13:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
2:2 NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
Detaljnije
24.03.2024. 13:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
1:4 FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
Detaljnije
24.03.2024. 13:30h
SRC "VLAJKO PETROVIĆ"
FK ROMANIJA
PALE
2:3 FK SARAJEVO
Sarajevo
Detaljnije
24.03.2024. 13:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
2:8 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
24.03.2024. 13:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
3:0 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
24.03.2024. 13:30h
SRC Istočna Ilidža
FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
0:4 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
23.03.2024. 13:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
3:0 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
23.03.2024. 11:00h
Bojnik
FK NOVI GRAD
Sarajevo
5:1 FK SUTJESKA
Foča
Detaljnije
21. kolo
31.03.2024. 13:30h
Grbavica-pomočni
FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
5:1 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
31.03.2024. 13:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
4:1 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
31.03.2024. 13:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
0:2 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
31.03.2024. 13:30h
Gradski stadion
FK SUTJESKA
Foča
2:1 FK ROMANIJA
PALE
Detaljnije
31.03.2024. 13:30h
Trening Centar Slavija
FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
2:1 NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
Detaljnije
31.03.2024. 12:00h
Kamp Butmir
FK SARAJEVO
Sarajevo
11:0 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
30.03.2024. 13:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
1:3 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
30.03.2024. 13:30h
Stadion Luke
FK RUDAR (B)
Breza
0:7 FK NOVI GRAD
Sarajevo
Detaljnije
22. kolo
07.04.2024. 13:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
3:1 FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
Detaljnije
07.04.2024. 13:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
3:2 FK SUTJESKA
Foča
Detaljnije
07.04.2024. 13:30h
SRC "VLAJKO PETROVIĆ"
FK ROMANIJA
PALE
3:0 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
07.04.2024. 13:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
3:1 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
07.04.2024. 13:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
1:1 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
07.04.2024. 13:30h
SRC Istočna Ilidža
FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
1:4 FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
Detaljnije
06.04.2024. 13:30h
Doglodi
NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
3:3 FK SARAJEVO
Sarajevo
Detaljnije
06.04.2024. 13:30h
Bojnik
FK NOVI GRAD
Sarajevo
1:1 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
23. kolo
14.04.2024. 13:30h
Grbavica-pomočni
FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
4:0 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
14.04.2024. 13:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
1:1 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
14.04.2024. 13:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
3:5 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
14.04.2024. 13:30h
Gradski stadion
FK SUTJESKA
Foča
4:1 NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
Detaljnije
14.04.2024. 11:00h
Kamp Butmir
FK SARAJEVO
Sarajevo
2:2 FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
Detaljnije
13.04.2024. 13:30h
SRC Istočna Ilidža
FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
0:5 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
13.04.2024. 13:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
2:1 FK NOVI GRAD
Sarajevo
Detaljnije
13.04.2024. 13:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
4:1 FK ROMANIJA
PALE
Detaljnije
24. kolo
21.04.2024. 13:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
2:2 FK SARAJEVO
Sarajevo
Detaljnije
21.04.2024. 13:30h
Trening Centar Slavija
FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
4:0 FK SUTJESKA
Foča
Detaljnije
21.04.2024. 13:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
0:2 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
21.04.2024. 13:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
0:4 FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
Detaljnije
20.04.2024. 13:30h
Doglodi
NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
9:1 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
20.04.2024. 13:30h
SRC "VLAJKO PETROVIĆ"
FK ROMANIJA
PALE
0:1 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
20.04.2024. 13:30h
Bojnik
FK NOVI GRAD
Sarajevo
2:4 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
20.04.2024. 13:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
3:1 FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
Detaljnije
25. kolo
24.04.2024. 16:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
- NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
24.04.2024. 16:30h
Trening Centar Slavija
FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
- FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
24.04.2024. 16:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
- FK ROMANIJA
PALE
Detaljnije
24.04.2024. 16:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
- FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
24.04.2024. 16:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
- NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
Detaljnije
24.04.2024. 16:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
- FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
Detaljnije
25.04.2024. 16:00h
Gradski stadion
FK SUTJESKA
Foča
- FK SARAJEVO
Sarajevo
Detaljnije
23.04.2024. 16:30h
Grbavica-pomočni
FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
- FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
26. kolo
27.04.2024. 12:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
- FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
Detaljnije
27.04.2024. 13:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
- FK SUTJESKA
Foča
Detaljnije
27.04.2024. 13:30h
Doglodi
NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
- FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
27.04.2024. 13:30h
Bojnik
FK NOVI GRAD
Sarajevo
- FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
Detaljnije
28.04.2024. 13:30h
Kamp Butmir
FK SARAJEVO
Sarajevo
- FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
28.04.2024. 13:30h
Trening Centar Slavija
FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
- NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
28.04.2024. 13:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
- FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
28.04.2024. 13:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
- NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
27. kolo
04.05.2024. 12:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
- FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
Detaljnije
04.05.2024. 12:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
- FK SARAJEVO
Sarajevo
Detaljnije
05.05.2024. 12:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
- NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
05.05.2024. 12:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
- FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
05.05.2024. 12:30h
SRC Istočna Ilidža
FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
- FK NOVI GRAD
Sarajevo
Detaljnije
05.05.2024. 12:30h
Grbavica-pomočni
FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
- FK ROMANIJA
PALE
Detaljnije
05.05.2024. 12:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
- NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
Detaljnije
05.05.2024. 12:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
- FK SUTJESKA
Foča
Detaljnije
28. kolo
11.05.2024. 12:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
- FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
11.05.2024. 12:30h
Bojnik
FK NOVI GRAD
Sarajevo
- NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
11.05.2024. 12:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
- FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
12.05.2024. 12:30h
Gradski stadion
FK SUTJESKA
Foča
- NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
12.05.2024. 12:30h
Kamp Butmir
FK SARAJEVO
Sarajevo
- FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
12.05.2024. 12:30h
Trening Centar Slavija
FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
- FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
12.05.2024. 12:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
- FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
Detaljnije
12.05.2024. 12:30h
SRC "VLAJKO PETROVIĆ"
FK ROMANIJA
PALE
- FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
Detaljnije
29. kolo
15.05.2024. 17:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
- NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
15.05.2024. 17:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
- FK NOVI GRAD
Sarajevo
Detaljnije
15.05.2024. 17:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
- FK ROMANIJA
PALE
Detaljnije
15.05.2024. 17:30h
SRC Istočna Ilidža
FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
- FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
15.05.2024. 17:30h
Grbavica-pomočni
FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
- NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
Detaljnije
15.05.2024. 17:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
- FK SARAJEVO
Sarajevo
Detaljnije
15.05.2024. 17:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
- FK SUTJESKA
Foča
Detaljnije
15.05.2024. 17:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
- FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
30. kolo
18.05.2024. 12:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
- NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
18.05.2024. 12:30h
Bojnik
FK NOVI GRAD
Sarajevo
- FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
19.05.2024. 12:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
- FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
19.05.2024. 12:30h
Gradski stadion
FK SUTJESKA
Foča
- FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
19.05.2024. 12:30h
Trening Centar Slavija
FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
- FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
Detaljnije
19.05.2024. 12:30h
Doglodi
NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
- FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
Detaljnije
19.05.2024. 12:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
- NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
19.05.2024. 12:30h
SRC "VLAJKO PETROVIĆ"
FK ROMANIJA
PALE
- FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
31. kolo
25.05.2024. 12:30h
Bojnik
FK NOVI GRAD
Sarajevo
- NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
25.05.2024. 12:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
- FK ROMANIJA
PALE
Detaljnije
25.05.2024. 12:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
- NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
26.05.2024. 12:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
- FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
26.05.2024. 12:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
- NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
Detaljnije
26.05.2024. 12:30h
SRC Istočna Ilidža
FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
- FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
Detaljnije
26.05.2024. 12:30h
Grbavica-pomočni
FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
- FK SARAJEVO
Sarajevo
Detaljnije
26.05.2024. 12:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
- FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
32. kolo
01.06.2024. 12:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
- FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
01.06.2024. 12:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
- FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
01.06.2024. 12:30h
Doglodi
NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
- FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
02.06.2024. 12:30h
Gradski stadion
FK SUTJESKA
Foča
- FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
Detaljnije
02.06.2024. 12:30h
Kamp Butmir
FK SARAJEVO
Sarajevo
- FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
Detaljnije
02.06.2024. 12:30h
Trening Centar Slavija
FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
- NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
02.06.2024. 12:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
- FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
02.06.2024. 12:30h
SRC "VLAJKO PETROVIĆ"
FK ROMANIJA
PALE
- FK NOVI GRAD
Sarajevo
Detaljnije
33. kolo
05.06.2024. 17:30h
SRC "VLAJKO PETROVIĆ"
FK ROMANIJA
PALE
- NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
05.06.2024. 17:30h
Bojnik
FK NOVI GRAD
Sarajevo
- FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
05.06.2024. 17:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
- NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
Detaljnije
05.06.2024. 17:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
- FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
Detaljnije
05.06.2024. 17:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
- FK SARAJEVO
Sarajevo
Detaljnije
05.06.2024. 17:30h
SRC Istočna Ilidža
FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
- FK SUTJESKA
Foča
Detaljnije
05.06.2024. 17:30h
Grbavica-pomočni
FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
- FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
05.06.2024. 17:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
- FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
34. kolo
08.06.2024. 12:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
- FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
08.06.2024. 12:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
- FK ŽELJEZNIČAR
Sarajevo
Detaljnije
08.06.2024. 12:30h
Doglodi
NK SAŠK NAPREDAK
Ilidža
- FK NOVI GRAD
Sarajevo
Detaljnije
09.06.2024. 12:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
- FK FAMOS I.ILIDŽA
Istočna Ilidža
Detaljnije
09.06.2024. 12:30h
Gradski stadion
FK SUTJESKA
Foča
- NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
09.06.2024. 12:30h
Kamp Butmir
FK SARAJEVO
Sarajevo
- FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
09.06.2024. 12:30h
Trening Centar Slavija
FK SLAVIJA
Istočno Sarajevo
- FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
09.06.2024. 12:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
- FK ROMANIJA
PALE
Detaljnije
Dokument
16 Zahtjev za registraciju trenera za kalendarsku godinu Preuzimanje
16 Obrazac-spisak igrača i službenih osoba kluba Omladinske lige BiH Preuzimanje
18 Odluka o trajanju zimskog registracionog perioda u 2024. godini Preuzimanje
16 Karton-Izmjene igrača Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni odluke o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije takmičenja Omladinske lige BiH 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije KUP takmičenja NS FBiH za juniore 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o dnevnicama, putnim troškovima, taksama, članarinama i drugim naknadama Preuzimanje
14 Odluka o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
14 Odluka o kalendaru takmičenja Omladinske lige BiH grupa Centar 1 2023/2024 Preuzimanje