21.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
- FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
20.04.2024. 13:30h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
2:1 FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
20.04.2024. 13:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
0:2 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
20.04.2024. 13:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
2:8 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
20.04.2024. 12:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
2:3 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- Bod
1 FK IGMAN 19 16 2 1 87 6 50 Detaljnije
2 HŠK POSUŠJE 18 14 3 1 70 8 45 Detaljnije
3 HNK ČAPLJINA 18 11 3 4 49 20 36 Detaljnije
4 NK TROGLAV 1918 19 11 3 5 44 27 36 Detaljnije
5 HNK BROTNJO 18 11 2 5 48 26 35 Detaljnije
6 NK GOŠK 19 10 2 7 34 34 32 Detaljnije
7 HNK STOLAC 18 8 1 9 33 32 25 Detaljnije
8 HNK NEUM 18 7 4 7 29 43 25 Detaljnije
9 HNK TOMISLAV 17 6 4 7 30 26 22 Detaljnije
10 FK LEOTAR 18 6 1 11 30 42 19 Detaljnije
11 HNK GRUDE 19 5 1 13 32 73 16 Detaljnije
12 FK VELEŽ 17 5 0 12 28 50 15 Detaljnije
13 NK MEĐUGORJE 17 2 1 14 16 60 7 Detaljnije
14 NK LJUBUŠKI 19 1 1 17 17 100 4 Detaljnije
1. kolo
23.08.2023. 17:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
0:6 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
13.08.2023. 12:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
1:1 NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
13.08.2023. 12:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
0:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
13.08.2023. 12:30h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
6:1 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
12.08.2023. 09:00h
Mokri Dolac
HŠK POSUŠJE
Posušje
8:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
2. kolo
17.08.2023. 17:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
17.08.2023. 17:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
5:1 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
17.08.2023. 17:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
0:4 FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
17.08.2023. 17:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
1:1 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
17.08.2023. 17:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
2:3 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
17.08.2023. 17:00h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
0:6 HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
3. kolo
22.08.2023. 15:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
4:0 NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
21.08.2023. 17:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
1:0 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
20.08.2023. 12:30h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
1:2 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
20.08.2023. 11:00h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
8:0 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
19.08.2023. 12:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
4:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
4. kolo
27.08.2023. 16:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
1:0 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
26.08.2023. 15:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
1:0 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
26.08.2023. 12:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
2:5 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
26.08.2023. 11:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
0:5 FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
26.08.2023. 10:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
1:3 HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
5. kolo
31.08.2023. 17:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
2:2 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
31.08.2023. 17:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
5:4 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
30.08.2023. 17:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
0:1 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
30.08.2023. 17:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
4:0 NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
30.08.2023. 17:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
4:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
30.08.2023. 16:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
1:3 HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
6. kolo
14.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
0:0 HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
03.09.2023. 12:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
2:3 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
02.09.2023. 12:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
2:5 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
02.09.2023. 10:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
0:12 FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
02.09.2023. 10:00h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
2:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
7. kolo
10.09.2023. 13:30h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
1:9 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
10.09.2023. 12:30h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
7:1 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
10.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
3:1 NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
09.09.2023. 12:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
2:0 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
06.09.2023. 17:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
2:0 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
8. kolo
20.09.2023. 17:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
3:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
17.09.2023. 15:00h
Mokri Dolac
HŠK POSUŠJE
Posušje
4:1 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
17.09.2023. 12:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
4:1 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
17.09.2023. 11:00h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
3:2 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
16.09.2023. 12:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
0:5 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
9. kolo
25.09.2023. 16:00h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
5:0 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
24.09.2023. 12:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
4:1 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
23.09.2023. 12:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
4:1 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
23.09.2023. 12:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
7:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
21.09.2023. 15:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
2:1 NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
10. kolo
03.10.2023. 16:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
1:2 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
01.10.2023. 12:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
4:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
01.10.2023. 10:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
0:4 FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
01.10.2023. 10:00h
Mokri Dolac
HŠK POSUŠJE
Posušje
0:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
30.09.2023. 15:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
3:1 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
30.09.2023. 12:30h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
2:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
11. kolo
11.10.2023. 16:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
1:1 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
09.10.2023. 15:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
5:1 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
08.10.2023. 11:00h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
3:0 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
08.10.2023. 10:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
1:7 NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
07.10.2023. 13:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:8 HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
07.10.2023. 12:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
3:2 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
12. kolo
15.10.2023. 14:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
5:2 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
15.10.2023. 12:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
1:6 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
15.10.2023. 10:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
2:3 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
14.10.2023. 13:30h
Mokri Dolac
HŠK POSUŠJE
Posušje
0:0 FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
14.10.2023. 13:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
2:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
13. kolo
22.10.2023. 12:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
5:1 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
21.10.2023. 13:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
4:1 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
21.10.2023. 13:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
2:4 NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
21.10.2023. 10:45h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
1:0 HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
21.10.2023. 10:00h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
9:0 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
21.10.2023. 10:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
3:2 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
14. kolo
30.10.2023. 15:00h
Mokri Dolac
HŠK POSUŠJE
Posušje
2:0 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
0:1 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
29.10.2023. 12:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
3:5 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
28.10.2023. 12:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
2:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
25.10.2023. 16:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
0:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
15. kolo
08.11.2023. 14:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
0:5 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
08.11.2023. 13:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
1:0 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
06.11.2023. 14:00h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
3:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
2:3 HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
03.11.2023. 14:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
2:3 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
16. kolo
12.11.2023. 13:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
0:3 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
1:2 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
SC Musa - Karačić
HŠK POSUŠJE
Posušje
6:0 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
3:0 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:1 FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
11.11.2023. 11:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
1:2 NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
17. kolo
19.11.2023. 13:30h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
1:3 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
0:0 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
0:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
6:0 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
16.11.2023. 13:30h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
3:0 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
18. kolo
12.03.2024. 11:00h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
2:0 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
10.03.2024. 14:30h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
1:4 FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
10.03.2024. 13:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
0:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
09.03.2024. 13:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
3:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
09.03.2024. 11:00h
Mokri Dolac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
0:10 HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
19. kolo
19.03.2024. 15:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
0:3 * HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
18.03.2024. 14:00h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
2:0 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
17.03.2024. 13:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
8:0 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
17.03.2024. 13:30h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
5:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
17.03.2024. 10:00h
Mokri Dolac
HŠK POSUŠJE
Posušje
3:0 NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
16.03.2024. 13:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
1:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
20. kolo
10.04.2024. 14:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
5:2 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
23.03.2024. 13:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
1:1 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
23.03.2024. 13:30h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
3:1 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
23.03.2024. 13:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
0:1 FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
23.03.2024. 13:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
4:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
21. kolo
02.04.2024. 16:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
1:3 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
02.04.2024. 16:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
9:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
02.04.2024. 16:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
3:0 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
02.04.2024. 15:00h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
8:0 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
28.03.2024. 16:00h
Mokri Dolac
HŠK POSUŠJE
Posušje
6:0 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
22. kolo
06.04.2024. 13:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
1:2 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
06.04.2024. 13:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
4:2 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
06.04.2024. 12:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
2:3 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
05.04.2024. 19:00h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
1:2 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
04.04.2024. 16:00h
Mokri Dolac
HŠK POSUŠJE
Posušje
6:0 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
02.04.2024. 17:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
2:0 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
23. kolo
15.04.2024. 17:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
6:0 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
13.04.2024. 14:00h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
8:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
13.04.2024. 11:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
0:0 NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
12.04.2024. 17:00h
Mokri Dolac
HŠK POSUŠJE
Posušje
2:1 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
12.04.2024. 15:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
4:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
24. kolo
21.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
- FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
20.04.2024. 13:30h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
2:1 FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
20.04.2024. 13:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
0:2 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
20.04.2024. 13:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
2:8 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
20.04.2024. 12:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
2:3 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
25. kolo
24.04.2024. 16:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
- NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
24.04.2024. 16:30h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
- NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
24.04.2024. 16:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
- NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
25.04.2024. 17:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
- HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
25.04.2024. 17:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
- HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
26. kolo
27.04.2024. 13:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
- FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
27.04.2024. 13:30h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
- HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
27.04.2024. 13:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
- NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
28.04.2024. 13:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
- HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
28.04.2024. 13:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
- HNK NEUM
Neum
Detaljnije
27. kolo
04.05.2024. 12:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
- NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
04.05.2024. 12:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
- NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
04.05.2024. 12:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
- HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
05.05.2024. 12:30h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
- HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
05.05.2024. 12:30h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
- NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
05.05.2024. 12:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
- HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
28. kolo
11.05.2024. 12:30h
Mokri Dolac
HŠK POSUŠJE
Posušje
- HNK NEUM
Neum
Detaljnije
11.05.2024. 12:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
- HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
11.05.2024. 12:30h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
- HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
12.05.2024. 12:30h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
- HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
12.05.2024. 12:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
- FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
12.05.2024. 12:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
- FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
29. kolo
15.05.2024. 17:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
- HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
15.05.2024. 17:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
- NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
15.05.2024. 17:30h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
- HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
15.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
- HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
15.05.2024. 17:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
- FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
30. kolo
18.05.2024. 12:30h
Mokri Dolac
HŠK POSUŠJE
Posušje
- FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
18.05.2024. 12:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
- HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
18.05.2024. 12:30h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
- NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
19.05.2024. 12:30h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
- FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
19.05.2024. 12:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
- HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
19.05.2024. 12:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
- NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
31. kolo
25.05.2024. 12:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
- NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
25.05.2024. 12:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
- HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
25.05.2024. 12:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
- HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
25.05.2024. 12:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
- HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
26.05.2024. 12:30h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
- FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
32. kolo
01.06.2024. 12:30h
Mokri Dolac
HŠK POSUŠJE
Posušje
- NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
01.06.2024. 12:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
- NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
02.06.2024. 12:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
- FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
02.06.2024. 12:30h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
- HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
02.06.2024. 12:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
- HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
33. kolo
05.06.2024. 17:30h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
- HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
05.06.2024. 17:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
- NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
05.06.2024. 17:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
- HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
05.06.2024. 17:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
- FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
05.06.2024. 17:30h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
- HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
05.06.2024. 17:30h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
- HNK NEUM
Neum
Detaljnije
34. kolo
08.06.2024. 12:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
- FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
09.06.2024. 12:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
- HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
09.06.2024. 12:30h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
- HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
09.06.2024. 12:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
- NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
09.06.2024. 12:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
- NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
Dokument
16 Zahtjev za registraciju trenera za kalendarsku godinu Preuzimanje
16 Obrazac-spisak igrača i službenih osoba kluba Omladinske lige BiH Preuzimanje
18 Odluka o trajanju zimskog registracionog perioda u 2024. godini Preuzimanje
16 Karton-Izmjene igrača Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni odluke o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije takmičenja Omladinske lige BiH 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije KUP takmičenja NS FBiH za juniore 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o dnevnicama, putnim troškovima, taksama, članarinama i drugim naknadama Preuzimanje
14 Odluka o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
14 Odluka o kalendaru takmičenja Omladinske lige BiH grupa Jug 2023/2024 Preuzimanje