21.04.2024. 17:00h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
- NK PODGRMEČ
Sanski Most
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
"Han Bila"
FK RUDAR
Han Bila
- FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
Stadion Rijeka Vitez
NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
1:5 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
Gradski stadion
NK VITEZ (B)
Bužim
1:1 NK SLOGA
Bosanska Otoka
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
3:1 GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
stadion nk bajer 99
NK BAJER 99
Ključ Velagići
5:2 FK KRAJINA
Cazin
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
Stadion Pirota Travnik
NK TRAVNIK
Travnik
5:1 NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
Detaljnije
# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- Bod
1 NK TRAVNIK 21 18 3 0 58 9 57 Detaljnije
2 NK ROMARI 20 13 2 5 54 21 41 Detaljnije
3 GNK BRATSTVO 20 12 2 6 54 16 38 Detaljnije
4 NK VITEZ 21 10 8 3 39 19 38 Detaljnije
5 NK RUDAR 21 10 4 7 43 37 34 Detaljnije
6 FK RUDAR 20 11 0 9 43 46 33 Detaljnije
7 NK KISELJAK 20 8 4 8 31 27 28 Detaljnije
8 NK SLOGA 20 8 4 8 39 44 28 Detaljnije
9 FK KRAJINA 20 8 3 9 34 50 27 Detaljnije
10 NK BRNJACI 20 7 3 10 40 38 24 Detaljnije
11 NK PODGRMEČ 19 7 3 9 32 40 24 Detaljnije
12 FK VITEZ 19 6 2 11 26 46 20 Detaljnije
13 NK VITEZ (B) 21 4 4 13 25 58 16 Detaljnije
14 NK BAJER 99 21 4 1 16 20 63 13 Detaljnije
15 NK NOVI TRAVNIK 21 3 3 15 23 47 12 Detaljnije
16 NK ISKRA 0 0 0 0 0 0 -3 Detaljnije
1. kolo
30.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
4:2 NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
4:0 NK BAJER 99
Ključ Velagići
Detaljnije
19.08.2023. 17:00h
Gradski stadion
NK VITEZ (B)
Bužim
3:2 FK RUDAR
Han Bila
Detaljnije
19.08.2023. 17:00h
Stadion Bare
NK SLOGA
Bosanska Otoka
0:2 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
19.08.2023. 17:00h
Gradski stadion
NK PODGRMEČ
Sanski Most
1:1 NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
Detaljnije
19.08.2023. 17:00h
SRC ADE
GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
8:2 NK BRNJACI
Brnjaci
Detaljnije
19.08.2023. 17:00h
Gradski stadion
FK KRAJINA
Cazin
3:0 FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
2. kolo
27.08.2023. 17:00h
NK BRNJACI
NK BRNJACI
Brnjaci
4:1 FK KRAJINA
Cazin
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
Stadion NK"Rudar" Kamengrad
NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
2:0 GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
"Han Bila"
FK RUDAR
Han Bila
2:0 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
26.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Novi Travnik
NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
0:3 FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
26.08.2023. 17:00h
Stadion Pirota Travnik
NK TRAVNIK
Travnik
2:1 NK PODGRMEČ
Sanski Most
Detaljnije
26.08.2023. 17:00h
stadion nk bajer 99
NK BAJER 99
Ključ Velagići
3:1 NK VITEZ (B)
Bužim
Detaljnije
26.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
1:1 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
3. kolo
03.09.2023. 16:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
3:1 NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
Detaljnije
02.09.2023. 16:30h
Gradski stadion
NK VITEZ (B)
Bužim
2:2 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
02.09.2023. 16:30h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
5:0 NK BAJER 99
Ključ Velagići
Detaljnije
02.09.2023. 16:30h
Stadion Bare
NK SLOGA
Bosanska Otoka
8:0 FK RUDAR
Han Bila
Detaljnije
02.09.2023. 16:30h
SRC ADE
GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
0:0 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
02.09.2023. 16:30h
Gradski stadion
FK KRAJINA
Cazin
5:1 NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
Detaljnije
02.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
4:2 NK BRNJACI
Brnjaci
Detaljnije
4. kolo
10.09.2023. 16:30h
"Han Bila"
FK RUDAR
Han Bila
4:3 NK PODGRMEČ
Sanski Most
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
3:0 NK VITEZ (B)
Bužim
Detaljnije
09.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Novi Travnik
NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
0:3 NK BRNJACI
Brnjaci
Detaljnije
09.09.2023. 16:30h
Stadion NK"Rudar" Kamengrad
NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
5:3 FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
09.09.2023. 16:30h
Stadion Pirota Travnik
NK TRAVNIK
Travnik
5:0 FK KRAJINA
Cazin
Detaljnije
09.09.2023. 16:30h
stadion nk bajer 99
NK BAJER 99
Ključ Velagići
1:2 NK SLOGA
Bosanska Otoka
Detaljnije
09.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
0:1 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
5. kolo
17.09.2023. 16:00h
NK BRNJACI
NK BRNJACI
Brnjaci
2:0 NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
Gradski stadion
NK VITEZ (B)
Bužim
1:1 NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
2:0 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
Stadion Bare
NK SLOGA
Bosanska Otoka
1:1 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
Gradski stadion
NK PODGRMEČ
Sanski Most
5:1 NK BAJER 99
Ključ Velagići
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
SRC ADE
GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
8:0 FK RUDAR
Han Bila
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
1:3 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
6. kolo
24.09.2023. 15:30h
"Han Bila"
FK RUDAR
Han Bila
7:1 FK KRAJINA
Cazin
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
3:0 NK SLOGA
Bosanska Otoka
Detaljnije
23.09.2023. 15:30h
Gradski stadion Novi Travnik
NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
2:0 NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
Detaljnije
23.09.2023. 15:30h
Stadion Pirota Travnik
NK TRAVNIK
Travnik
2:1 NK BRNJACI
Brnjaci
Detaljnije
23.09.2023. 15:30h
stadion nk bajer 99
NK BAJER 99
Ključ Velagići
0:2 GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
Detaljnije
23.09.2023. 15:30h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
2:0 NK PODGRMEČ
Sanski Most
Detaljnije
23.09.2023. 15:30h
Gradski stadion
NK VITEZ (B)
Bužim
2:1 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
7. kolo
01.10.2023. 15:30h
Stadion NK"Rudar" Kamengrad
NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
1:1 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
30.09.2023. 15:30h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
3:1 NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
Detaljnije
30.09.2023. 15:30h
Stadion Bare
NK SLOGA
Bosanska Otoka
3:1 NK VITEZ (B)
Bužim
Detaljnije
30.09.2023. 15:30h
Gradski stadion
NK PODGRMEČ
Sanski Most
2:0 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
30.09.2023. 15:30h
SRC ADE
GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
4:0 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
30.09.2023. 15:30h
Gradski stadion
FK KRAJINA
Cazin
5:2 NK BAJER 99
Ključ Velagići
Detaljnije
30.09.2023. 15:30h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
1:2 FK RUDAR
Han Bila
Detaljnije
8. kolo
08.10.2023. 15:00h
"Han Bila"
FK RUDAR
Han Bila
2:0 NK BRNJACI
Brnjaci
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
1:0 GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
Detaljnije
07.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Novi Travnik
NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
0:2 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
07.10.2023. 15:00h
stadion nk bajer 99
NK BAJER 99
Ključ Velagići
0:1 FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
07.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
5:0 FK KRAJINA
Cazin
Detaljnije
07.10.2023. 15:00h
Gradski stadion
NK VITEZ (B)
Bužim
5:1 NK PODGRMEČ
Sanski Most
Detaljnije
07.10.2023. 15:00h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
1:1 NK SLOGA
Bosanska Otoka
Detaljnije
9. kolo
11.10.2023. 15:00h
Stadion Bare
NK SLOGA
Bosanska Otoka
3:0 NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Gradski stadion
NK PODGRMEČ
Sanski Most
3:2 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
SRC ADE
GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
3:0 NK VITEZ (B)
Bužim
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Gradski stadion
FK KRAJINA
Cazin
1:1 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
0:0 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
NK BRNJACI
NK BRNJACI
Brnjaci
10:1 NK BAJER 99
Ključ Velagići
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Stadion NK"Rudar" Kamengrad
NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
2:0 FK RUDAR
Han Bila
Detaljnije
10. kolo
15.10.2023. 15:00h
"Han Bila"
FK RUDAR
Han Bila
1:4 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
3:0 FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
14.10.2023. 15:00h
stadion nk bajer 99
NK BAJER 99
Ključ Velagići
0:0 NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
Detaljnije
14.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
0:0 NK BRNJACI
Brnjaci
Detaljnije
14.10.2023. 15:00h
Gradski stadion
NK VITEZ (B)
Bužim
0:0 FK KRAJINA
Cazin
Detaljnije
14.10.2023. 15:00h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
2:1 GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
Detaljnije
14.10.2023. 15:00h
Stadion Bare
NK SLOGA
Bosanska Otoka
2:2 NK PODGRMEČ
Sanski Most
Detaljnije
11. kolo
22.10.2023. 14:30h
NK BRNJACI
NK BRNJACI
Brnjaci
0:0 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
22.10.2023. 14:30h
Stadion NK"Rudar" Kamengrad
NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
0:2 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
Gradski stadion
NK PODGRMEČ
Sanski Most
3:0 NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
SRC ADE
GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
4:0 NK SLOGA
Bosanska Otoka
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
Gradski stadion
FK KRAJINA
Cazin
2:1 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
3:0 NK VITEZ (B)
Bužim
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
Stadion Pirota Travnik
NK TRAVNIK
Travnik
3:0 NK BAJER 99
Ključ Velagići
Detaljnije
12. kolo
29.10.2023. 13:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
1:4 NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
7:0 FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
28.10.2023. 14:30h
Gradski stadion Novi Travnik
NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
0:2 FK RUDAR
Han Bila
Detaljnije
28.10.2023. 14:30h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
0:1 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
28.10.2023. 14:30h
Gradski stadion
NK VITEZ (B)
Bužim
4:0 NK BRNJACI
Brnjaci
Detaljnije
28.10.2023. 14:30h
Stadion Bare
NK SLOGA
Bosanska Otoka
6:2 FK KRAJINA
Cazin
Detaljnije
28.10.2023. 14:30h
Gradski stadion
NK PODGRMEČ
Sanski Most
1:5 GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
Detaljnije
13. kolo
05.11.2023. 13:30h
NK BRNJACI
NK BRNJACI
Brnjaci
0:1 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
05.11.2023. 13:30h
Stadion NK"Rudar" Kamengrad
NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
6:1 NK VITEZ (B)
Bužim
Detaljnije
05.11.2023. 13:30h
"Han Bila"
FK RUDAR
Han Bila
3:1 NK BAJER 99
Ključ Velagići
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
SRC ADE
GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
2:0 NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Gradski stadion
FK KRAJINA
Cazin
3:1 NK PODGRMEČ
Sanski Most
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
4:1 NK SLOGA
Bosanska Otoka
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Stadion Pirota Travnik
NK TRAVNIK
Travnik
3:0 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
14. kolo
11.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Novi Travnik
NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
4:0 NK BAJER 99
Ključ Velagići
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
3:1 FK RUDAR
Han Bila
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Gradski stadion
NK VITEZ (B)
Bužim
2:8 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
7:1 NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Stadion Bare
NK SLOGA
Bosanska Otoka
4:2 NK BRNJACI
Brnjaci
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Gradski stadion
NK PODGRMEČ
Sanski Most
3:1 FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
SRC ADE
GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
5:1 FK KRAJINA
Cazin
Detaljnije
15. kolo
09.03.2024. 15:00h
Stadion NK"Rudar" Kamengrad
NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
4:1 NK SLOGA
Bosanska Otoka
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Gradski stadion
FK KRAJINA
Cazin
3:2 NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
0:4 GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
NK BRNJACI
NK BRNJACI
Brnjaci
5:0 NK PODGRMEČ
Sanski Most
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Stadion Pirota Travnik
NK TRAVNIK
Travnik
2:0 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
"Han Bila"
FK RUDAR
Han Bila
4:1 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
stadion nk bajer 99
NK BAJER 99
Ključ Velagići
1:3 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
16. kolo
17.03.2024. 15:00h
"Han Bila"
FK RUDAR
Han Bila
4:0 NK VITEZ (B)
Bužim
Detaljnije
17.03.2024. 15:00h
NK BRNJACI
NK BRNJACI
Brnjaci
1:1 GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
Gradski stadion Novi Travnik
NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
1:1 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
stadion nk bajer 99
NK BAJER 99
Ključ Velagići
2:1 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
Stadion Pirota Travnik
NK TRAVNIK
Travnik
7:1 NK SLOGA
Bosanska Otoka
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
Stadion NK"Rudar" Kamengrad
NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
1:1 NK PODGRMEČ
Sanski Most
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
1:0 FK KRAJINA
Cazin
Detaljnije
17. kolo
24.03.2024. 15:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
2:2 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
23.03.2024. 15:30h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
2:2 NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
Detaljnije
23.03.2024. 15:30h
Gradski stadion
FK KRAJINA
Cazin
2:0 NK BRNJACI
Brnjaci
Detaljnije
23.03.2024. 15:30h
SRC ADE
GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
2:0 NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
Detaljnije
23.03.2024. 15:30h
Gradski stadion
NK PODGRMEČ
Sanski Most
0:3 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
23.03.2024. 15:30h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
3:2 FK RUDAR
Han Bila
Detaljnije
23.03.2024. 15:30h
Gradski stadion
NK VITEZ (B)
Bužim
0:2 NK BAJER 99
Ključ Velagići
Detaljnije
18. kolo
30.03.2024. 16:00h
Gradski stadion Novi Travnik
NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
1:2 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
2:0 NK VITEZ (B)
Bužim
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
stadion nk bajer 99
NK BAJER 99
Ključ Velagići
0:4 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
"Han Bila"
FK RUDAR
Han Bila
3:1 NK SLOGA
Bosanska Otoka
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion Pirota Travnik
NK TRAVNIK
Travnik
1:0 GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion NK"Rudar" Kamengrad
NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
3:0 FK KRAJINA
Cazin
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
NK BRNJACI
NK BRNJACI
Brnjaci
6:1 FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
19. kolo
07.04.2024. 16:00h
NK BRNJACI
NK BRNJACI
Brnjaci
2:0 NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
Detaljnije
06.04.2024. 16:00h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
1:3 NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
Detaljnije
06.04.2024. 16:00h
Gradski stadion
FK KRAJINA
Cazin
0:0 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
06.04.2024. 16:00h
Gradski stadion
NK PODGRMEČ
Sanski Most
4:1 FK RUDAR
Han Bila
Detaljnije
06.04.2024. 16:00h
Stadion Bare
NK SLOGA
Bosanska Otoka
3:1 NK BAJER 99
Ključ Velagići
Detaljnije
06.04.2024. 16:00h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
1:1 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
06.04.2024. 16:00h
Gradski stadion
NK VITEZ (B)
Bužim
1:4 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
20. kolo
14.04.2024. 16:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
1:2 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
14.04.2024. 16:30h
"Han Bila"
FK RUDAR
Han Bila
2:0 GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Gradski stadion Novi Travnik
NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
3:0 NK VITEZ (B)
Bužim
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
5:0 NK SLOGA
Bosanska Otoka
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
stadion nk bajer 99
NK BAJER 99
Ključ Velagići
0:1 NK PODGRMEČ
Sanski Most
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Stadion Pirota Travnik
NK TRAVNIK
Travnik
2:0 FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Stadion NK"Rudar" Kamengrad
NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
5:0 NK BRNJACI
Brnjaci
Detaljnije
21. kolo
17.04.2024. 17:00h
Stadion NK"Rudar" Kamengrad
NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
3:2 NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
NK BRNJACI
NK BRNJACI
Brnjaci
0:2 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Gradski stadion
FK KRAJINA
Cazin
3:1 FK RUDAR
Han Bila
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
SRC ADE
GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
4:0 NK BAJER 99
Ključ Velagići
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Gradski stadion
NK PODGRMEČ
Sanski Most
0:2 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Stadion Bare
NK SLOGA
Bosanska Otoka
1:0 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
6:1 NK VITEZ (B)
Bužim
Detaljnije
22. kolo
21.04.2024. 17:00h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
- NK PODGRMEČ
Sanski Most
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
"Han Bila"
FK RUDAR
Han Bila
- FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
Stadion Rijeka Vitez
NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
1:5 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
Gradski stadion
NK VITEZ (B)
Bužim
1:1 NK SLOGA
Bosanska Otoka
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
3:1 GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
stadion nk bajer 99
NK BAJER 99
Ključ Velagići
5:2 FK KRAJINA
Cazin
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
Stadion Pirota Travnik
NK TRAVNIK
Travnik
5:1 NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
Detaljnije
23. kolo
27.04.2024. 17:00h
Stadion Pirota Travnik
NK TRAVNIK
Travnik
- NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
Detaljnije
27.04.2024. 17:00h
Stadion NK"Rudar" Kamengrad
NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
- NK ISKRA
Bugojno
Detaljnije
27.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
- NK BAJER 99
Ključ Velagići
Detaljnije
27.04.2024. 17:00h
Gradski stadion
FK KRAJINA
Cazin
- NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
27.04.2024. 17:00h
SRC ADE
GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
- NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
27.04.2024. 17:00h
Gradski stadion
NK PODGRMEČ
Sanski Most
- NK VITEZ (B)
Bužim
Detaljnije
27.04.2024. 17:00h
Stadion Bare
NK SLOGA
Bosanska Otoka
- NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
NK BRNJACI
NK BRNJACI
Brnjaci
- FK RUDAR
Han Bila
Detaljnije
24. kolo
04.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Novi Travnik
NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
- NK SLOGA
Bosanska Otoka
Detaljnije
04.05.2024. 17:00h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
- NK PODGRMEČ
Sanski Most
Detaljnije
04.05.2024. 17:00h
Gradski stadion
NK VITEZ (B)
Bužim
- GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
Detaljnije
04.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
- FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
04.05.2024. 17:00h
stadion nk bajer 99
NK BAJER 99
Ključ Velagići
- NK BRNJACI
Brnjaci
Detaljnije
04.05.2024. 17:00h
Stadion Jaklić
NK ISKRA
Bugojno
- NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
- FK KRAJINA
Cazin
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
"Han Bila"
FK RUDAR
Han Bila
- NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
Detaljnije
25. kolo
08.05.2024. 17:00h
Stadion Jaklić
NK ISKRA
Bugojno
- NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Stadion Pirota Travnik
NK TRAVNIK
Travnik
- FK RUDAR
Han Bila
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Stadion NK"Rudar" Kamengrad
NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
- NK BAJER 99
Ključ Velagići
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
NK BRNJACI
NK BRNJACI
Brnjaci
- NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
- NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Gradski stadion
FK KRAJINA
Cazin
- NK VITEZ (B)
Bužim
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
SRC ADE
GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
- NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Gradski stadion
NK PODGRMEČ
Sanski Most
- NK SLOGA
Bosanska Otoka
Detaljnije
26. kolo
11.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Novi Travnik
NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
- NK PODGRMEČ
Sanski Most
Detaljnije
11.05.2024. 17:00h
Stadion Bare
NK SLOGA
Bosanska Otoka
- GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
Detaljnije
11.05.2024. 17:00h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
- FK KRAJINA
Cazin
Detaljnije
11.05.2024. 17:00h
Gradski stadion
NK VITEZ (B)
Bužim
- FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
11.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
- NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
Detaljnije
11.05.2024. 17:00h
stadion nk bajer 99
NK BAJER 99
Ključ Velagići
- NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
- NK BRNJACI
Brnjaci
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
"Han Bila"
FK RUDAR
Han Bila
- NK ISKRA
Bugojno
Detaljnije
27. kolo
18.05.2024. 17:00h
Stadion Jaklić
NK ISKRA
Bugojno
- NK BAJER 99
Ključ Velagići
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
Stadion Pirota Travnik
NK TRAVNIK
Travnik
- NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
Stadion NK"Rudar" Kamengrad
NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
- NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
- NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
Gradski stadion
FK KRAJINA
Cazin
- NK SLOGA
Bosanska Otoka
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
SRC ADE
GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
- NK PODGRMEČ
Sanski Most
Detaljnije
19.05.2024. 17:00h
"Han Bila"
FK RUDAR
Han Bila
- NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
Detaljnije
19.05.2024. 17:00h
NK BRNJACI
NK BRNJACI
Brnjaci
- NK VITEZ (B)
Bužim
Detaljnije
28. kolo
25.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Novi Travnik
NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
- GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Gradski stadion
NK PODGRMEČ
Sanski Most
- FK KRAJINA
Cazin
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Stadion Bare
NK SLOGA
Bosanska Otoka
- FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
- NK BRNJACI
Brnjaci
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Gradski stadion
NK VITEZ (B)
Bužim
- NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
- NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
- NK ISKRA
Bugojno
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
stadion nk bajer 99
NK BAJER 99
Ključ Velagići
- FK RUDAR
Han Bila
Detaljnije
29. kolo
02.06.2024. 17:30h
stadion nk bajer 99
NK BAJER 99
Ključ Velagići
- NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
"Han Bila"
FK RUDAR
Han Bila
- NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Stadion Jaklić
NK ISKRA
Bugojno
- NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Stadion Pirota Travnik
NK TRAVNIK
Travnik
- NK VITEZ (B)
Bužim
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Stadion NK"Rudar" Kamengrad
NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
- NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
NK BRNJACI
NK BRNJACI
Brnjaci
- NK SLOGA
Bosanska Otoka
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
- NK PODGRMEČ
Sanski Most
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Gradski stadion
FK KRAJINA
Cazin
- GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
Detaljnije
30. kolo
08.06.2024. 17:30h
Gradski stadion Novi Travnik
NK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik
- FK KRAJINA
Cazin
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
SRC ADE
GNK BRATSTVO
Bosanska Krupa
- FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Gradski stadion
NK PODGRMEČ
Sanski Most
- NK BRNJACI
Brnjaci
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Bare
NK SLOGA
Bosanska Otoka
- NK RUDAR
Sanski Most - Kamengrad
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
- NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Gradski stadion
NK VITEZ (B)
Bužim
- NK ISKRA
Bugojno
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
- FK RUDAR
Han Bila
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
- NK BAJER 99
Ključ Velagići
Detaljnije
Dokument
16 Zahtjev za registraciju trenera za kalendarsku godinu Preuzimanje
16 Obrazac-spisak igrača i službenih osoba kluba Druge lige FBiH Preuzimanje
18 Odluka o trajanju zimskog registracionog perioda u 2024. godini Preuzimanje
16 Karton-Izmjene igrača Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni člana 29. tačka 07. Propozicija natjecanja Prve i Druge lige NS FBiH Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni odluke o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije takmičenja Druge lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije KUP takmičenja NS FBiH za seniore 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o dnevnicama, putnim troškovima, taksama, članarinama i drugim naknadama Preuzimanje
14 Odluka o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o načinu vođenja takmičenja u Drugoj ligi Federacije BiH Preuzimanje
14 Odluka o sjedištu i takmičarskim organima grupa Druge lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
14 Odluka o kalendaru takmičenja Druge lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
18 Odluka o trajanju ljetnog registracionog perioda 2023. godine Preuzimanje
16 Ugovor igrača amatera Preuzimanje
16 Ugovor igrača profesionalca Preuzimanje