21.04.2024. 17:00h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
- NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
- HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
- HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
- HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
- NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
- NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
- HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- Bod
1 NK LJUBUŠKI 20 13 3 4 47 24 42 Detaljnije
2 HNK KRUŠEVO 20 12 4 4 51 24 40 Detaljnije
3 HNK BROTNJO 19 11 5 3 41 28 38 Detaljnije
4 FK KLIS 20 10 4 6 34 29 34 Detaljnije
5 NK TROGLAV 1918 19 9 5 5 34 24 32 Detaljnije
6 NK MEĐUGORJE 19 9 4 6 39 30 31 Detaljnije
7 HNK VIŠIĆI 20 9 2 9 40 43 29 Detaljnije
8 FK TURBINA 20 9 1 10 25 40 28 Detaljnije
9 HNK SLOGA 19 6 7 6 32 26 25 Detaljnije
10 HNK NEUM 20 7 3 10 25 35 24 Detaljnije
11 HNK RAMA 19 6 4 9 29 36 22 Detaljnije
12 HNK STOLAC 19 6 3 10 26 33 21 Detaljnije
13 HNK GRUDE 20 4 5 11 17 33 17 Detaljnije
14 NK KAMEŠNICA 19 2 6 11 22 36 12 Detaljnije
15 HNK ČAPLJINA 19 2 6 11 23 44 12 Detaljnije
1. kolo
20.08.2023. 17:00h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
0:1 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
2:0 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
2:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
2:3 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
2:4 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
0:0 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
20.08.2023. 16:00h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
7:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
2. kolo
27.08.2023. 17:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
2:5 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
0:4 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
0:3 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
0:4 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
0:1 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
4:2 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
26.08.2023. 17:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
0:2 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
3. kolo
03.09.2023. 16:30h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
1:2 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:2 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
3:1 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
5:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
3:1 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
0:1 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
1:2 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
4. kolo
10.09.2023. 16:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
0:1 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
2:1 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
1:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
1:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
2:3 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
09.09.2023. 16:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
0:4 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
09.09.2023. 16:30h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
3:0 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
5. kolo
17.09.2023. 16:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
3:2 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
3:4 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
5:0 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
0:0 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
2:4 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
2:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
5:3 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
6. kolo
24.09.2023. 15:30h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
1:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
1:2 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
1:1 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
1:1 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
2:4 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
2:2 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
4:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
7. kolo
01.10.2023. 15:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
1:1 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
2:1 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
2:2 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
5:0 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
2:6 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
0:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
30.09.2023. 15:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
1:2 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
8. kolo
08.10.2023. 15:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
1:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
3:0 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
0:4 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
3:2 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
2:3 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
2:3 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:5 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
9. kolo
11.10.2023. 15:00h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
3:3 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
4:2 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
2:2 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
1:0 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
1:0 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
2:2 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
1:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
10. kolo
15.10.2023. 15:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
1:0 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
3:2 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
3:3 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
1:1 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
1:4 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
3:1 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
3:0 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
11. kolo
22.10.2023. 14:30h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
3:6 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
22.10.2023. 14:30h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
2:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
22.10.2023. 14:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
5:2 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
22.10.2023. 14:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
5:0 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
22.10.2023. 14:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
1:1 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
2:4 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
3:2 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
12. kolo
29.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
2:0 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
0:2 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
1:1 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
0:3 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
2:1 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
3:0 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
2:1 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
13. kolo
26.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK KLIS
Buturović Polje
2:0 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
26.11.2023. 13:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
1:3 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
05.11.2023. 13:30h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
3:0 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
05.11.2023. 13:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
0:1 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
05.11.2023. 13:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
2:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
05.11.2023. 13:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
0:2 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
2:2 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
14. kolo
12.11.2023. 13:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
3:1 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
2:2 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
1:2 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
1:0 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
1:1 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
1:2 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
15. kolo
19.11.2023. 13:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
2:3 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
1:1 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
0:0 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
0:1 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
0:1 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
1:2 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
3:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
16. kolo
17.03.2024. 15:00h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
1:0 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
17.03.2024. 15:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
1:0 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
17.03.2024. 15:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
2:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
17.03.2024. 15:00h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
2:1 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
17.03.2024. 15:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
3:0 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
17.03.2024. 15:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
2:0 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
1:1 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
17. kolo
24.03.2024. 15:30h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
1:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
1:2 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
2:0 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
2:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
5:2 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
0:0 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
24.03.2024. 14:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:0 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
18. kolo
30.03.2024. 16:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
4:0 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
0:1 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
0:2 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
0:1 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
2:2 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
0:2 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
30.03.2024. 15:00h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
2:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
19. kolo
07.04.2024. 16:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
5:4 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
2:2 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
4:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
4:0 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
5:2 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:2 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
2:1 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
20. kolo
14.04.2024. 16:30h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
2:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
14.04.2024. 16:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
1:1 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
14.04.2024. 16:30h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
1:3 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
14.04.2024. 16:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
4:0 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
14.04.2024. 16:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
2:1 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
14.04.2024. 16:30h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
2:2 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
2:2 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
21. kolo
24.04.2024. 17:00h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
- HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
18.04.2024. 17:00h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
1:2 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
17.04.2024. 17:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
2:1 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
2:1 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
2:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
2:3 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
0:0 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
22. kolo
21.04.2024. 17:00h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
- NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
- HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
- HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
- HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
- NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
- NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
- HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
23. kolo
27.04.2024. 17:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
- HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
- HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
- FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
- HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
- NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
- HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
- HNK NEUM
Neum
Detaljnije
24. kolo
05.05.2024. 17:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
- HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
- HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
- HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
- NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
- NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
- HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
- FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
25. kolo
08.05.2024. 17:00h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
- HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
- FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
- HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
- NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
- HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
- HNK NEUM
Neum
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
- NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
26. kolo
12.05.2024. 17:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
- HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
- HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
- NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
- NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
- HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
- FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
- HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
27. kolo
18.05.2024. 17:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
- NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
19.05.2024. 17:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
- FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
19.05.2024. 17:00h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
- HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
19.05.2024. 17:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
- HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
19.05.2024. 17:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
- HNK NEUM
Neum
Detaljnije
19.05.2024. 17:00h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
- NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
19.05.2024. 17:00h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
- HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
28. kolo
25.05.2024. 17:30h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
- HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
- NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
- NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
- HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
- FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
- HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
- HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
29. kolo
02.06.2024. 17:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
- HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
- NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
- HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
- HNK NEUM
Neum
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
- NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
- HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
- HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
30. kolo
08.06.2024. 17:30h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
- NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
- NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
- HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
- FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
- HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
- HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
- FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
Dokument
16 Zahtjev za registraciju trenera za kalendarsku godinu Preuzimanje
16 Obrazac-spisak igrača i službenih osoba kluba Druge lige FBiH Preuzimanje
18 Odluka o trajanju zimskog registracionog perioda u 2024. godini Preuzimanje
16 Karton-Izmjene igrača Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni člana 29. tačka 07. Propozicija natjecanja Prve i Druge lige NS FBiH Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni odluke o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije takmičenja Druge lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije KUP takmičenja NS FBiH za seniore 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o dnevnicama, putnim troškovima, taksama, članarinama i drugim naknadama Preuzimanje
14 Odluka o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o načinu vođenja takmičenja u Drugoj ligi Federacije BiH Preuzimanje
14 Odluka o sjedištu i takmičarskim organima grupa Druge lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
14 Odluka o kalendaru takmičenja Druge lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
18 Odluka o trajanju ljetnog registracionog perioda 2023. godine Preuzimanje
16 Ugovor igrača amatera Preuzimanje
16 Ugovor igrača profesionalca Preuzimanje