30.04.2024. 16:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
- NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
21.04.2024. 15:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
- FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
20.04.2024. 11:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
0:8 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
20.04.2024. 11:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
5:2 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
20.04.2024. 11:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
4:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
20.04.2024. 10:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
0:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
20.04.2024. 10:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
4:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- Bod
1 NK TROGLAV 1918 18 15 0 3 82 21 45 Detaljnije
2 NK MEĐUGORJE 17 14 1 2 77 17 43 Detaljnije
3 FK LEOTAR 18 13 1 4 59 15 40 Detaljnije
4 HNK GRUDE 19 13 1 5 67 31 40 Detaljnije
5 NK ŠIROKI BRIJEG 18 11 4 3 55 21 37 Detaljnije
6 FK HERCEGOVAC 19 9 1 9 38 24 28 Detaljnije
7 HNK TOMISLAV 16 8 2 6 33 25 26 Detaljnije
8 HNK STOLAC 18 7 4 7 30 35 25 Detaljnije
9 FK VELEŽ 18 8 1 9 33 57 25 Detaljnije
10 HNK BROTNJO 18 8 0 10 43 46 24 Detaljnije
11 HNK NEUM 19 4 3 12 35 60 15 Detaljnije
12 HNK BRANITELJ 19 3 2 14 28 59 11 Detaljnije
13 HNK ČAPLJINA 19 2 2 15 10 80 8 Detaljnije
14 NK LJUBUŠKI 18 1 0 17 13 112 3 Detaljnije
1. kolo
23.08.2023. 17:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
7:0 HNK BRANITELJ
Mostar
Detaljnije
23.08.2023. 15:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
0:5 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
13.08.2023. 10:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
1:0 FK HERCEGOVAC
Bileća
Detaljnije
13.08.2023. 10:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
0:4 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
11.08.2023. 10:00h
SC Musa - Karačić
NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
5:0 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
2. kolo
17.08.2023. 17:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
3:1 NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
17.08.2023. 17:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
0:3 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
17.08.2023. 15:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:3 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
17.08.2023. 15:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
3:8 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
17.08.2023. 15:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
7:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
17.08.2023. 15:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
1:7 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
3. kolo
21.08.2023. 15:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
3:0 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
20.08.2023. 10:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
0:5 FK HERCEGOVAC
Bileća
Detaljnije
20.08.2023. 10:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
5:1 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
19.08.2023. 10:00h
SC Musa - Karačić
NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
7:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
19.08.2023. 10:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:4 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
4. kolo
27.08.2023. 18:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
2:0 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
26.08.2023. 17:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
3:1 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
26.08.2023. 10:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
1:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
26.08.2023. 10:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
2:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
26.08.2023. 10:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
1:2 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
5. kolo
31.08.2023. 15:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
2:4 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
31.08.2023. 15:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
11:1 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
30.08.2023. 15:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
4:1 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
30.08.2023. 15:00h
SC Musa - Karačić
NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
1:0 HNK BRANITELJ
Mostar
Detaljnije
30.08.2023. 15:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
2:0 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
6. kolo
03.09.2023. 10:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
9:0 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
03.09.2023. 10:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
0:1 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
03.09.2023. 10:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
4:1 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
02.09.2023. 16:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
2:2 NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
02.09.2023. 10:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
5:3 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
7. kolo
10.09.2023. 11:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
1:3 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
10.09.2023. 10:00h
SC Musa - Karačić
NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
3:2 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
10.09.2023. 10:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
5:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
09.09.2023. 10:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
6:4 HNK BRANITELJ
Mostar
Detaljnije
09.09.2023. 10:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
1:2 FK HERCEGOVAC
Bileća
Detaljnije
09.09.2023. 10:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
5:0 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
06.09.2023. 15:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
0:3 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
8. kolo
20.09.2023. 15:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
1:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
17.09.2023. 15:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
0:2 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
17.09.2023. 10:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
9:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
17.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
2:0 NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
16.09.2023. 10:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
1:7 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
9. kolo
24.09.2023. 10:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
1:2 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
24.09.2023. 10:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
6:1 HNK BRANITELJ
Mostar
Detaljnije
23.09.2023. 11:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
3:0 FK HERCEGOVAC
Bileća
Detaljnije
23.09.2023. 10:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
0:7 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
23.09.2023. 10:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
15:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
10. kolo
03.10.2023. 14:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
0:11 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
01.10.2023. 10:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
4:3 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
01.10.2023. 10:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
0:8 NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
30.09.2023. 13:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
1:5 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
30.09.2023. 10:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
2:4 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
11. kolo
11.10.2023. 14:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
0:0 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
09.10.2023. 13:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
0:2 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
08.10.2023. 11:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
8:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
07.10.2023. 11:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
4:0 HNK BRANITELJ
Mostar
Detaljnije
07.10.2023. 10:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
2:1 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
12. kolo
15.10.2023. 12:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
0:2 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
15.10.2023. 12:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
2:2 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
15.10.2023. 10:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
1:0 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
14.10.2023. 15:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
1:0 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
14.10.2023. 11:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
2:3 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
14.10.2023. 11:00h
SC Musa - Karačić
NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
6:1 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
13. kolo
22.10.2023. 10:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
5:0 HNK BRANITELJ
Mostar
Detaljnije
22.10.2023. 09:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
1:0 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
21.10.2023. 12:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
2:4 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
21.10.2023. 11:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:1 NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
21.10.2023. 11:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
5:2 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
14. kolo
29.10.2023. 11:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
0:6 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
29.10.2023. 10:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
5:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
28.10.2023. 14:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
5:2 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
28.10.2023. 10:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
4:3 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
28.10.2023. 09:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
0:1 FK HERCEGOVAC
Bileća
Detaljnije
25.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
2:6 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
15. kolo
08.11.2023. 12:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
0:2 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
08.11.2023. 11:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
3:2 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
06.11.2023. 11:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
1:2 NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
04.11.2023. 10:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
0:3 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
03.11.2023. 12:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
0:0 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
16. kolo
12.11.2023. 13:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
2:2 FK HERCEGOVAC
Bileća
Detaljnije
12.11.2023. 11:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
6:1 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
12.11.2023. 11:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
0:5 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
11.11.2023. 11:00h
SC Musa - Karačić
NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
3:1 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
11.11.2023. 11:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
0:1 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
17. kolo
19.11.2023. 11:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
4:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
19.11.2023. 11:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
1:6 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
18.11.2023. 11:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
6:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
18.11.2023. 11:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
5:1 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
18.11.2023. 11:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
0:1 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
17.11.2023. 13:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
1:4 NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
18. kolo
10.03.2024. 11:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
4:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
09.03.2024. 11:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
1:3 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
09.03.2024. 11:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
3:1 NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
09.03.2024. 11:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
15:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
09.03.2024. 09:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
1:2 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
19. kolo
19.03.2024. 13:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
5:2 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
17.03.2024. 11:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
0:5 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
17.03.2024. 11:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
5:2 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
17.03.2024. 11:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
6:0 HNK BRANITELJ
Mostar
Detaljnije
16.03.2024. 11:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
2:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
16.03.2024. 11:00h
SC Musa - Karačić
NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
3:0 FK HERCEGOVAC
Bileća
Detaljnije
20. kolo
10.04.2024. 12:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
0:8 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
23.03.2024. 11:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
4:0 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
23.03.2024. 11:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
5:1 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
23.03.2024. 11:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
8:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
23.03.2024. 10:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
1:5 NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
21. kolo
02.04.2024. 14:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
1:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
02.04.2024. 14:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
0:2 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
02.04.2024. 13:30h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
2:3 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
01.04.2024. 14:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
2:1 HNK BRANITELJ
Mostar
Detaljnije
30.03.2024. 11:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:0 FK HERCEGOVAC
Bileća
Detaljnije
22. kolo
06.04.2024. 11:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
2:2 NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
06.04.2024. 11:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
3:1 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
06.04.2024. 11:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
4:1 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
06.04.2024. 10:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
1:3 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
02.04.2024. 15:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
3:1 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
23. kolo
15.04.2024. 15:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
1:6 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
14.04.2024. 11:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
1:0 FK HERCEGOVAC
Bileća
Detaljnije
14.04.2024. 11:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
1:1 HNK BRANITELJ
Mostar
Detaljnije
13.04.2024. 11:00h
SC Musa - Karačić
NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
1:1 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
12.04.2024. 13:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
0:3 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
24. kolo
30.04.2024. 16:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
- NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
21.04.2024. 15:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
- FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
20.04.2024. 11:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
0:8 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
20.04.2024. 11:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
5:2 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
20.04.2024. 11:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
4:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
20.04.2024. 10:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
0:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
20.04.2024. 10:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
4:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
25. kolo
24.04.2024. 14:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
- FK HERCEGOVAC
Bileća
Detaljnije
24.04.2024. 14:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
- NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
24.04.2024. 14:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
- NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
24.04.2024. 17:00h
SC Musa - Karačić
NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
- HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
25.04.2024. 15:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
- HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
26. kolo
27.04.2024. 11:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
- FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
27.04.2024. 11:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
- NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
27.04.2024. 11:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
- HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
28.04.2024. 11:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
- HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
28.04.2024. 11:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
- HNK NEUM
Neum
Detaljnije
27. kolo
04.05.2024. 10:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
- NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
04.05.2024. 10:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
- HNK BRANITELJ
Mostar
Detaljnije
04.05.2024. 10:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
- HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
04.05.2024. 10:00h
SC Musa - Karačić
NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
- FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
05.05.2024. 10:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
- HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
28. kolo
11.05.2024. 10:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
- HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
11.05.2024. 10:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
- NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
11.05.2024. 10:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
- FK HERCEGOVAC
Bileća
Detaljnije
12.05.2024. 10:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
- HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
12.05.2024. 10:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
- FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
29. kolo
15.05.2024. 15:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
- HNK BRANITELJ
Mostar
Detaljnije
15.05.2024. 15:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
- HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
15.05.2024. 15:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
- NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
15.05.2024. 15:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
- HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
15.05.2024. 15:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
- FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
15.05.2024. 15:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
- NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
30. kolo
18.05.2024. 10:00h
SC Musa - Karačić
NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
- HNK NEUM
Neum
Detaljnije
18.05.2024. 10:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
- HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
18.05.2024. 10:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
- FK HERCEGOVAC
Bileća
Detaljnije
19.05.2024. 10:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
- HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
19.05.2024. 10:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
- NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
31. kolo
25.05.2024. 10:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
- HNK BRANITELJ
Mostar
Detaljnije
25.05.2024. 10:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
- HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
25.05.2024. 10:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
- NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
25.05.2024. 10:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
- HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
25.05.2024. 10:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
- HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
26.05.2024. 10:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
- FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
32. kolo
01.06.2024. 10:00h
SC Musa - Karačić
NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
- FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
01.06.2024. 10:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
- NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
02.06.2024. 10:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
- HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
02.06.2024. 10:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
- HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
02.06.2024. 10:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
- FK HERCEGOVAC
Bileća
Detaljnije
33. kolo
05.06.2024. 15:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
- NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
05.06.2024. 15:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
- HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
05.06.2024. 15:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
- FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
05.06.2024. 15:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
- NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
05.06.2024. 15:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
- HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
34. kolo
08.06.2024. 10:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
- FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
08.06.2024. 10:00h
SC Musa - Karačić
NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
- NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
08.06.2024. 10:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
- HNK BRANITELJ
Mostar
Detaljnije
09.06.2024. 10:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
- HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
09.06.2024. 10:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
- HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
09.06.2024. 10:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
- NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
Dokument
16 Zahtjev za registraciju trenera za kalendarsku godinu Preuzimanje
16 Obrazac-spisak igrača i službenih osoba kluba Omladinske lige BiH Preuzimanje
18 Odluka o trajanju zimskog registracionog perioda u 2024. godini Preuzimanje
16 Karton-Izmjene igrača Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni odluke o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije takmičenja Omladinske lige BiH 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o dnevnicama, putnim troškovima, taksama, članarinama i drugim naknadama Preuzimanje
14 Odluka o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
14 Odluka o kalendaru takmičenja Omladinske lige BiH grupa Jug 2023/2024 Preuzimanje