19.11.2023. 13:30h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
1:3 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
0:0 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
0:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
6:0 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
16.11.2023. 13:30h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
3:0 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- Bod
1 FK IGMAN 13 11 2 0 63 3 35 Detaljnije
2 HŠK POSUŠJE 13 9 3 1 43 7 30 Detaljnije
3 HNK BROTNJO 13 9 2 2 37 16 29 Detaljnije
4 HNK ČAPLJINA 13 7 3 3 27 14 24 Detaljnije
5 NK TROGLAV 1918 13 7 2 4 25 20 23 Detaljnije
6 NK GOŠK 13 7 1 5 26 27 22 Detaljnije
7 HNK TOMISLAV 13 5 3 5 25 21 18 Detaljnije
8 HNK STOLAC 13 6 0 7 25 22 18 Detaljnije
9 HNK NEUM 13 5 2 6 24 36 17 Detaljnije
10 FK LEOTAR 13 4 1 8 22 29 13 Detaljnije
11 HNK GRUDE 13 4 1 8 24 43 13 Detaljnije
12 FK VELEŽ 13 3 0 10 16 45 9 Detaljnije
13 NK MEĐUGORJE 13 2 1 10 16 42 7 Detaljnije
14 NK LJUBUŠKI 13 1 1 11 15 63 4 Detaljnije
1. kolo
23.08.2023. 17:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
0:6 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
13.08.2023. 12:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
1:1 NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
13.08.2023. 12:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
0:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
13.08.2023. 12:30h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
6:1 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
12.08.2023. 09:00h
Mokri Dolac
HŠK POSUŠJE
Posušje
8:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
2. kolo
17.08.2023. 17:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
17.08.2023. 17:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
5:1 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
17.08.2023. 17:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
0:4 FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
17.08.2023. 17:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
1:1 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
17.08.2023. 17:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
2:3 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
17.08.2023. 17:00h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
0:6 HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
3. kolo
22.08.2023. 15:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
4:0 NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
21.08.2023. 17:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
1:0 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
20.08.2023. 12:30h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
1:2 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
20.08.2023. 11:00h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
8:0 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
19.08.2023. 12:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
4:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
4. kolo
27.08.2023. 16:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
1:0 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
26.08.2023. 15:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
1:0 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
26.08.2023. 12:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
2:5 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
26.08.2023. 11:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
0:5 FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
26.08.2023. 10:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
1:3 HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
5. kolo
31.08.2023. 17:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
2:2 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
31.08.2023. 17:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
5:4 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
30.08.2023. 17:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
0:1 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
30.08.2023. 17:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
4:0 NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
30.08.2023. 17:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
4:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
30.08.2023. 16:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
1:3 HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
6. kolo
14.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
0:0 HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
03.09.2023. 12:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
2:3 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
02.09.2023. 12:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
2:5 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
02.09.2023. 10:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
0:12 FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
02.09.2023. 10:00h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
2:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
7. kolo
10.09.2023. 13:30h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
1:9 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
10.09.2023. 12:30h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
7:1 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
10.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
3:1 NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
09.09.2023. 12:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
2:0 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
06.09.2023. 17:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
2:0 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
8. kolo
20.09.2023. 17:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
3:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
17.09.2023. 15:00h
Mokri Dolac
HŠK POSUŠJE
Posušje
4:1 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
17.09.2023. 12:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
4:1 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
17.09.2023. 11:00h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
3:2 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
16.09.2023. 12:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
0:5 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
9. kolo
25.09.2023. 16:00h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
5:0 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
24.09.2023. 12:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
4:1 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
23.09.2023. 12:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
4:1 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
23.09.2023. 12:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
7:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
21.09.2023. 15:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
2:1 NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
10. kolo
03.10.2023. 16:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
1:2 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
01.10.2023. 12:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
4:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
01.10.2023. 10:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
0:4 FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
01.10.2023. 10:00h
Mokri Dolac
HŠK POSUŠJE
Posušje
0:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
30.09.2023. 15:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
3:1 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
30.09.2023. 12:30h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
2:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
11. kolo
11.10.2023. 16:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
1:1 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
09.10.2023. 15:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
5:1 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
08.10.2023. 11:00h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
3:0 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
08.10.2023. 10:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
1:7 NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
07.10.2023. 13:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:8 HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
07.10.2023. 12:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
3:2 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
12. kolo
15.10.2023. 14:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
5:2 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
15.10.2023. 12:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
1:6 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
15.10.2023. 10:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
2:3 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
14.10.2023. 13:30h
Mokri Dolac
HŠK POSUŠJE
Posušje
0:0 FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
14.10.2023. 13:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
2:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
13. kolo
22.10.2023. 12:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
5:1 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
21.10.2023. 13:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
4:1 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
21.10.2023. 13:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
2:4 NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
21.10.2023. 10:45h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
1:0 HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
21.10.2023. 10:00h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
9:0 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
21.10.2023. 10:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
3:2 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
14. kolo
30.10.2023. 15:00h
Mokri Dolac
HŠK POSUŠJE
Posušje
2:0 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
0:1 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
29.10.2023. 12:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
3:5 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
28.10.2023. 12:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
2:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
25.10.2023. 16:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
0:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
15. kolo
08.11.2023. 14:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
0:5 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
08.11.2023. 13:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
1:0 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
06.11.2023. 14:00h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK IGMAN
Konjic
3:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
2:3 HŠK POSUŠJE
Posušje
Detaljnije
03.11.2023. 14:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
2:3 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
16. kolo
12.11.2023. 13:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
0:3 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
1:2 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
SC Musa - Karačić
HŠK POSUŠJE
Posušje
6:0 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
3:0 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:1 FK IGMAN
Konjic
Detaljnije
11.11.2023. 11:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
1:2 NK GOŠK
Gabela
Detaljnije
17. kolo
19.11.2023. 13:30h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
1:3 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
0:0 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
0:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
6:0 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
16.11.2023. 13:30h
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela
NK GOŠK
Gabela
3:0 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
Dokument
16 Zahtjev za registraciju trenera za kalendarsku godinu Preuzimanje
16 Obrazac-spisak igrača i službenih osoba kluba Omladinske lige BiH Preuzimanje
18 Odluka o trajanju zimskog registracionog perioda u 2024. godini Preuzimanje
16 Karton-Izmjene igrača Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni odluke o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije takmičenja Omladinske lige BiH 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije KUP takmičenja NS FBiH za juniore 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o dnevnicama, putnim troškovima, taksama, članarinama i drugim naknadama Preuzimanje
14 Odluka o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
14 Odluka o kalendaru takmičenja Omladinske lige BiH grupa Jug 2023/2024 Preuzimanje