23.04.2024. 17:00h
Mokri Dolac
NK INTER
Posušje
- ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
Detaljnije
21.04.2024. 14:30h
gradski stadion "Košute"
NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
- ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
Detaljnije
21.04.2024. 12:00h
Stadion Bare
ŽNK BROTNJO
Čitluk
2:0 FK RESPEKT
Sarajevo
U toku Detaljnije
# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- Bod
1 NK INTER 8 7 1 0 37 4 22 Detaljnije
2 ŽNK VOGOŠĆA 7 6 1 0 32 2 19 Detaljnije
3 ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011 8 4 0 4 24 21 12 Detaljnije
4 ŽNK ŠIROKI BRIJEG 6 3 0 3 30 13 9 Detaljnije
5 ŽNK BROTNJO 6 2 0 4 6 20 6 Detaljnije
6 NK SLOGA 7 2 0 5 9 27 3 Detaljnije
7 FK RESPEKT 8 0 0 8 1 52 0 Detaljnije
1. kolo
27.09.2023. 12:00h
SC Halilovići
FK RESPEKT
Sarajevo
0:9 NK INTER
Posušje
Detaljnije
17.09.2023. 17:00h
Stadion NK Željezničar
ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
0:8 ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
SC Musa - Karačić
ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
11:0 NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
Detaljnije
2. kolo
28.09.2023. 16:00h
Stadion Bare
ŽNK BROTNJO
Čitluk
1:6 ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
24.09.2023. 16:30h
Mokri Dolac
NK INTER
Posušje
2:1 ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
Detaljnije
23.09.2023. 16:00h
Stadion Košute
NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
6:0 FK RESPEKT
Sarajevo
Detaljnije
3. kolo
01.10.2023. 16:45h
Stadion Otoka
FK RESPEKT
Sarajevo
0:1 ŽNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
Stadion NK Željezničar
ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
5:2 NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
Detaljnije
01.10.2023. 14:00h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
1:1 NK INTER
Posušje
Detaljnije
4. kolo
08.10.2023. 16:00h
SC Musa - Karačić
ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
9:0 FK RESPEKT
Sarajevo
Detaljnije
08.10.2023. 12:00h
Stadion Košute
NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
0:2 ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
Detaljnije
07.10.2023. 15:30h
Stadion Bare
ŽNK BROTNJO
Čitluk
1:3 ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
Detaljnije
5. kolo
15.10.2023. 16:00h
Stadion Bare
ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
4:2 ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
15.10.2023. 14:00h
Mokri Dolac
NK INTER
Posušje
6:0 NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
Detaljnije
15.10.2023. 13:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
6:0 ŽNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
6. kolo
24.10.2023. 12:00h
SC Musa - Karačić
ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
0:4 ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
Detaljnije
22.10.2023. 15:15h
Stadion Bare
ŽNK BROTNJO
Čitluk
0:5 NK INTER
Posušje
Detaljnije
22.10.2023. 15:00h
Stadion Otoka
FK RESPEKT
Sarajevo
0:11 ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
Detaljnije
7. kolo
05.11.2023. 14:00h
Stadion Ešref Pustahija
ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
9:1 FK RESPEKT
Sarajevo
Detaljnije
04.11.2023. 14:00h
Stadion Košute
NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
0:3 * ŽNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
04.11.2023. 11:00h
Mokri Dolac
NK INTER
Posušje
4:2 ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
8. kolo
30.04.2024. 00:00h
Stadion "Luke"
NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
- ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
07.04.2024. 15:00h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
2:0 ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
Detaljnije
06.04.2024. 16:30h
Mokri Dolac
NK INTER
Posušje
6:0 FK RESPEKT
Sarajevo
Detaljnije
9. kolo
23.04.2024. 17:00h
SC Musa - Karačić
ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
- ŽNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
14.04.2024. 17:00h
Stadion NK Željezničar
ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
0:4 NK INTER
Posušje
Detaljnije
14.04.2024. 17:00h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK RESPEKT
Sarajevo
0:1 NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
Detaljnije
10. kolo
23.04.2024. 17:00h
Mokri Dolac
NK INTER
Posušje
- ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
Detaljnije
21.04.2024. 14:30h
gradski stadion "Košute"
NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
- ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
Detaljnije
21.04.2024. 12:00h
Stadion Bare
ŽNK BROTNJO
Čitluk
2:0 FK RESPEKT
Sarajevo
U toku Detaljnije
11. kolo
27.04.2024. 00:00h
Stadion Ešref Pustahija
ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
- NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
Detaljnije
27.04.2024. 00:00h
Stadion NK Željezničar
ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
- ŽNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
27.04.2024. 00:00h
SC Halilovići
FK RESPEKT
Sarajevo
- ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
12. kolo
04.05.2024. 00:00h
SC Musa - Karačić
ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
- ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
Detaljnije
04.05.2024. 00:00h
Stadion Bare
ŽNK BROTNJO
Čitluk
- ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
Detaljnije
04.05.2024. 00:00h
Stadion "Luke"
NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
- NK INTER
Posušje
Detaljnije
13. kolo
11.05.2024. 00:00h
Mokri Dolac
NK INTER
Posušje
- ŽNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
11.05.2024. 00:00h
Stadion Ešref Pustahija
ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
- ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
11.05.2024. 00:00h
Stadion NK Željezničar
ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
- FK RESPEKT
Sarajevo
Detaljnije
14. kolo
18.05.2024. 00:00h
SC Halilovići
FK RESPEKT
Sarajevo
- ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
Detaljnije
18.05.2024. 00:00h
SC Musa - Karačić
ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
- NK INTER
Posušje
Detaljnije
18.05.2024. 00:00h
Stadion Bare
ŽNK BROTNJO
Čitluk
- NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
Detaljnije
Dokument
16 Zahtjev za registraciju trenera za kalendarsku godinu Preuzimanje
18 Odluka o trajanju zimskog registracionog perioda u 2024. godini Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni odluke o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije takmičenja Prve ženske lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o dnevnicama, putnim troškovima, taksama, članarinama i drugim naknadama Preuzimanje
14 Odluka o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
14 Odluka o kalendaru takmičenja Prve ženske lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
18 Odluka o trajanju ljetnog registracionog perioda 2023. godine Preuzimanje