03.03.2024. 19:00h
SD Donji Vakuf
MNK ISKRA VRBAS
Bugojno
10:4 MNK FOJNICA
Fojnica
Detaljnije
03.03.2024. 16:30h
Sportska dvorana KŠC Don Bosco Žepče
MNK ŽEPČE
Žepče
5:5 MNK RADNIK 2022
Donji Vakuf
Detaljnije
02.03.2024. 19:00h
Gradska sportska dvorana Vitez
KMF VITEZ
Vitez
2:4 MNK FUTSAL TEAM Tešanj
Tešanj
Detaljnije
02.03.2024. 18:30h
OŠ Ivan fra Frano Jukić Sivša
MNK USORA
Usora
10:7 NK JAJCE
Jajce
Detaljnije
# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- Bod
1 MNK FUTSAL TEAM Tešanj 13 11 2 0 111 50 35 Detaljnije
2 KMF VITEZ 13 9 0 4 70 57 27 Detaljnije
3 MNK ŽEPČE 13 7 2 4 75 53 23 Detaljnije
4 MNK USORA 13 7 2 4 83 67 23 Detaljnije
5 MNK RADNIK 2022 13 6 2 5 79 58 20 Detaljnije
6 NK JAJCE 13 4 0 9 72 74 12 Detaljnije
7 MNK ISKRA VRBAS 13 3 0 10 61 91 9 Detaljnije
8 MNK FOJNICA 13 1 0 12 41 142 3 Detaljnije
1. kolo
05.11.2023. 20:00h
Sportsko rekreacioni centar Tešanj
MNK FUTSAL TEAM Tešanj
Tešanj
10:6 MNK ŽEPČE
Žepče
Detaljnije
05.11.2023. 19:00h
SD Donji Vakuf
MNK ISKRA VRBAS
Bugojno
3:8 KMF VITEZ
Vitez
Detaljnije
05.11.2023. 17:30h
O.Š. "Muhsin Rizvić" Fojnica
MNK FOJNICA
Fojnica
5:2 MNK USORA
Usora
Detaljnije
04.11.2023. 19:00h
Gradski stadion "Mračaj"
NK JAJCE
Jajce
5:2 MNK RADNIK 2022
Donji Vakuf
Detaljnije
2. kolo
11.11.2023. 20:30h
Gradski stadion "Mračaj"
NK JAJCE
Jajce
5:12 MNK FUTSAL TEAM Tešanj
Tešanj
Detaljnije
11.11.2023. 20:00h
Sportska dvorana KŠC Don Bosco Žepče
MNK ŽEPČE
Žepče
9:1 MNK FOJNICA
Fojnica
Detaljnije
11.11.2023. 19:00h
OŠ Ivan fra Frano Jukić Sivša
MNK USORA
Usora
18:4 MNK ISKRA VRBAS
Bugojno
Detaljnije
11.11.2023. 17:00h
SD Donji Vakuf
MNK RADNIK 2022
Donji Vakuf
1:4 KMF VITEZ
Vitez
Detaljnije
3. kolo
19.11.2023. 20:00h
Sportsko rekreacioni centar Tešanj
MNK FUTSAL TEAM Tešanj
Tešanj
6:2 MNK RADNIK 2022
Donji Vakuf
Detaljnije
19.11.2023. 19:00h
SD Donji Vakuf
MNK ISKRA VRBAS
Bugojno
2:4 MNK ŽEPČE
Žepče
Detaljnije
19.11.2023. 18:00h
O.Š. "Muhsin Rizvić" Fojnica
MNK FOJNICA
Fojnica
2:9 NK JAJCE
Jajce
Detaljnije
18.11.2023. 21:00h
Gradska sportska dvorana Vitez
KMF VITEZ
Vitez
4:6 MNK USORA
Usora
Detaljnije
4. kolo
26.11.2023. 20:00h
Sportsko rekreacioni centar Tešanj
MNK FUTSAL TEAM Tešanj
Tešanj
21:2 MNK FOJNICA
Fojnica
Detaljnije
26.11.2023. 18:00h
SD Donji Vakuf
MNK RADNIK 2022
Donji Vakuf
4:4 MNK USORA
Usora
Detaljnije
26.11.2023. 18:00h
Sportska Dvorana "Jajce"
NK JAJCE
Jajce
11:5 MNK ISKRA VRBAS
Bugojno
Detaljnije
26.11.2023. 17:00h
Sportska dvorana KŠC Don Bosco Žepče
MNK ŽEPČE
Žepče
7:1 KMF VITEZ
Vitez
Detaljnije
5. kolo
03.12.2023. 20:00h
Gradska sportska dvorana Vitez
KMF VITEZ
Vitez
4:3 NK JAJCE
Jajce
Detaljnije
03.12.2023. 19:00h
OŠ Ivan fra Frano Jukić Sivša
MNK USORA
Usora
9:6 MNK ŽEPČE
Žepče
Detaljnije
03.12.2023. 18:00h
O.Š. "Muhsin Rizvić" Fojnica
MNK FOJNICA
Fojnica
5:16 MNK RADNIK 2022
Donji Vakuf
Detaljnije
02.12.2023. 19:00h
SD Donji Vakuf
MNK ISKRA VRBAS
Bugojno
4:6 MNK FUTSAL TEAM Tešanj
Tešanj
Detaljnije
6. kolo
10.12.2023. 20:00h
Sportsko rekreacioni centar Tešanj
MNK FUTSAL TEAM Tešanj
Tešanj
8:4 KMF VITEZ
Vitez
Detaljnije
10.12.2023. 19:30h
O.Š. "Muhsin Rizvić" Fojnica
MNK FOJNICA
Fojnica
4:8 MNK ISKRA VRBAS
Bugojno
Detaljnije
10.12.2023. 18:00h
SD Donji Vakuf
MNK RADNIK 2022
Donji Vakuf
7:6 MNK ŽEPČE
Žepče
Detaljnije
10.12.2023. 18:00h
Gradski stadion "Mračaj"
NK JAJCE
Jajce
1:4 MNK USORA
Usora
Detaljnije
7. kolo
17.12.2023. 19:00h
Gradska sportska dvorana Vitez
KMF VITEZ
Vitez
8:6 MNK FOJNICA
Fojnica
Detaljnije
17.12.2023. 18:00h
SD Donji Vakuf
MNK ISKRA VRBAS
Bugojno
3:5 MNK RADNIK 2022
Donji Vakuf
Detaljnije
17.12.2023. 18:00h
Sportska dvorana KŠC Don Bosco Žepče
MNK ŽEPČE
Žepče
9:2 NK JAJCE
Jajce
Detaljnije
16.12.2023. 19:00h
OŠ Ivan fra Frano Jukić Sivša
MNK USORA
Usora
9:9 MNK FUTSAL TEAM Tešanj
Tešanj
Detaljnije
8. kolo
28.01.2024. 19:00h
Sportska dvorana KŠC Don Bosco Žepče
MNK ŽEPČE
Žepče
2:2 MNK FUTSAL TEAM Tešanj
Tešanj
Detaljnije
28.01.2024. 19:00h
Gradska sportska dvorana Vitez
KMF VITEZ
Vitez
8:5 MNK ISKRA VRBAS
Bugojno
Detaljnije
28.01.2024. 17:00h
SD Donji Vakuf
MNK RADNIK 2022
Donji Vakuf
6:3 NK JAJCE
Jajce
Detaljnije
27.01.2024. 18:30h
OŠ Ivan fra Frano Jukić Sivša
MNK USORA
Usora
8:4 MNK FOJNICA
Fojnica
Detaljnije
9. kolo
04.02.2024. 19:00h
Sportsko rekreacioni centar Tešanj
MNK FUTSAL TEAM Tešanj
Tešanj
8:4 NK JAJCE
Jajce
Detaljnije
03.02.2024. 20:30h
O.Š. "Muhsin Rizvić" Fojnica
MNK FOJNICA
Fojnica
6:10 MNK ŽEPČE
Žepče
Detaljnije
03.02.2024. 19:00h
Gradska sportska dvorana Vitez
KMF VITEZ
Vitez
7:2 MNK RADNIK 2022
Donji Vakuf
Detaljnije
03.02.2024. 19:00h
SD Donji Vakuf
MNK ISKRA VRBAS
Bugojno
4:5 MNK USORA
Usora
Detaljnije
10. kolo
11.02.2024. 19:00h
Gradski stadion "Mračaj"
NK JAJCE
Jajce
14:0 MNK FOJNICA
Fojnica
Detaljnije
11.02.2024. 19:00h
OŠ Ivan fra Frano Jukić Sivša
MNK USORA
Usora
5:8 KMF VITEZ
Vitez
Detaljnije
10.02.2024. 19:00h
SD Donji Vakuf
MNK RADNIK 2022
Donji Vakuf
3:7 MNK FUTSAL TEAM Tešanj
Tešanj
Detaljnije
10.02.2024. 18:30h
Sportska dvorana KŠC Don Bosco Žepče
MNK ŽEPČE
Žepče
5:1 MNK ISKRA VRBAS
Bugojno
Detaljnije
11. kolo
18.02.2024. 20:00h
Gradska sportska dvorana Vitez
KMF VITEZ
Vitez
6:3 MNK ŽEPČE
Žepče
Detaljnije
17.02.2024. 20:00h
O.Š. "Muhsin Rizvić" Fojnica
MNK FOJNICA
Fojnica
1:9 MNK FUTSAL TEAM Tešanj
Tešanj
Detaljnije
17.02.2024. 19:30h
OŠ Ivan fra Frano Jukić Sivša
MNK USORA
Usora
2:8 MNK RADNIK 2022
Donji Vakuf
Detaljnije
17.02.2024. 18:00h
SD Donji Vakuf
MNK ISKRA VRBAS
Bugojno
6:4 NK JAJCE
Jajce
Detaljnije
12. kolo
25.02.2024. 20:00h
Sportsko rekreacioni centar Tešanj
MNK FUTSAL TEAM Tešanj
Tešanj
9:6 MNK ISKRA VRBAS
Bugojno
Detaljnije
25.02.2024. 20:00h
Gradski stadion "Mračaj"
NK JAJCE
Jajce
4:6 KMF VITEZ
Vitez
Detaljnije
25.02.2024. 16:30h
Sportska dvorana KŠC Don Bosco Žepče
MNK ŽEPČE
Žepče
3:1 MNK USORA
Usora
Detaljnije
24.02.2024. 19:30h
SD Donji Vakuf
MNK RADNIK 2022
Donji Vakuf
18:1 MNK FOJNICA
Fojnica
Detaljnije
13. kolo
03.03.2024. 19:00h
SD Donji Vakuf
MNK ISKRA VRBAS
Bugojno
10:4 MNK FOJNICA
Fojnica
Detaljnije
03.03.2024. 16:30h
Sportska dvorana KŠC Don Bosco Žepče
MNK ŽEPČE
Žepče
5:5 MNK RADNIK 2022
Donji Vakuf
Detaljnije
02.03.2024. 19:00h
Gradska sportska dvorana Vitez
KMF VITEZ
Vitez
2:4 MNK FUTSAL TEAM Tešanj
Tešanj
Detaljnije
02.03.2024. 18:30h
OŠ Ivan fra Frano Jukić Sivša
MNK USORA
Usora
10:7 NK JAJCE
Jajce
Detaljnije
14. kolo
09.03.2024. 00:00h
SD Donji Vakuf
MNK RADNIK 2022
Donji Vakuf
- MNK ISKRA VRBAS
Bugojno
Detaljnije
09.03.2024. 00:00h
O.Š. "Muhsin Rizvić" Fojnica
MNK FOJNICA
Fojnica
- KMF VITEZ
Vitez
Detaljnije
09.03.2024. 00:00h
Sportsko rekreacioni centar Tešanj
MNK FUTSAL TEAM Tešanj
Tešanj
- MNK USORA
Usora
Detaljnije
09.03.2024. 00:00h
Gradski stadion "Mračaj"
NK JAJCE
Jajce
- MNK ŽEPČE
Žepče
Detaljnije
Dokument
16 Zahtjev za registraciju trenera za takmičarsku sezonu Preuzimanje
18 Odluka o trajanju zimskog registracionog perioda za igrače futsala u 2024. godini Preuzimanje
16 Obrazac-spisak igrača i službenih osoba kluba Prve futsal lige FBiH Preuzimanje
14 Odluka o kalendaru takmičenja Prve futsal FBiH grupa Sjever-Centar-Jug 2023/2024 Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni odluke o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije takmičenja Prve futsal lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o dnevnicama, putnim troškovima, taksama, članarinama i drugim naknadama Preuzimanje
14 Odluka o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje