18.02.2024. 19:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK BIHAĆ 1260
Bihać
4:9 MNK MUJO HRNJICA
Velika Kladuša
Detaljnije
18.02.2024. 18:00h
Sportska dvorana Sanski Most
MNK SPARTA
Sanski Most
6:7 FK BUŽIM
Bužim
Detaljnije
17.02.2024. 20:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK BORAC
Bihać
8:3 MNK BREKOVICA 2023
Brekovica
Detaljnije
16.02.2024. 19:00h
Dvorana Cazin
MNK BUBA MARA
Cazin
10:2 MNK DJEČACI SA UNE
Bihać
Detaljnije
# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- Bod
1 MNK BUBA MARA 14 14 0 0 138 19 42 Detaljnije
2 MNK MUJO HRNJICA 14 10 1 3 92 31 31 Detaljnije
3 FK KONJODOR 13 10 0 3 79 58 30 Detaljnije
4 FK BUŽIM 13 8 0 5 71 48 24 Detaljnije
5 MNK SPARTA 14 5 1 8 61 81 16 Detaljnije
6 MNK DJEČACI SA UNE 13 4 2 7 44 70 14 Detaljnije
7 MNK BORAC 13 4 1 8 57 81 13 Detaljnije
8 MNK BIHAĆ 1260 13 2 1 10 34 72 7 Detaljnije
9 MNK BREKOVICA 2023 13 0 0 13 27 143 0 Detaljnije
1. kolo
05.11.2023. 19:30h
Sportska dvorana Tehničke škole
MNK DJEČACI SA UNE
Bihać
0:8 MNK MUJO HRNJICA
Velika Kladuša
Detaljnije
05.11.2023. 19:00h
Sportska dvorana Sanski Most
MNK SPARTA
Sanski Most
5:3 MNK BIHAĆ 1260
Bihać
Detaljnije
04.11.2023. 19:00h
Sportska dvorana Bužim
FK BUŽIM
Bužim
7:5 FK KONJODOR
Bužim
Detaljnije
04.11.2023. 19:00h
Dvorana Cazin
MNK BUBA MARA
Cazin
13:0 MNK BORAC
Bihać
Detaljnije
2. kolo
08.11.2023. 19:00h
Dvorana Cazin
MNK BIHAĆ 1260
Bihać
1:12 MNK BUBA MARA
Cazin
Detaljnije
08.11.2023. 19:00h
Sportska dvorana Bužim
FK KONJODOR
Bužim
7:1 MNK SPARTA
Sanski Most
Detaljnije
08.11.2023. 19:00h
Gradska sportska dvorana Velika Kladuša
MNK MUJO HRNJICA
Velika Kladuša
5:4 FK BUŽIM
Bužim
Detaljnije
08.11.2023. 17:45h
Sportska dvorana Tehničke škole
MNK BREKOVICA 2023
Brekovica
1:8 MNK DJEČACI SA UNE
Bihać
Detaljnije
3. kolo
12.11.2023. 19:15h
Sportska dvorana Sanski Most
MNK SPARTA
Sanski Most
0:7 MNK MUJO HRNJICA
Velika Kladuša
Detaljnije
12.11.2023. 18:00h
Dvorana Cazin
MNK BUBA MARA
Cazin
9:2 FK KONJODOR
Bužim
Detaljnije
11.11.2023. 19:00h
Sportska dvorana Bužim
FK BUŽIM
Bužim
12:0 MNK BREKOVICA 2023
Brekovica
Detaljnije
11.11.2023. 19:00h
Sportska dvorana Tehničke škole
MNK BORAC
Bihać
4:2 MNK BIHAĆ 1260
Bihać
Detaljnije
4. kolo
19.11.2023. 20:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK DJEČACI SA UNE
Bihać
0:5 FK BUŽIM
Bužim
Detaljnije
18.11.2023. 19:30h
Sportska dvorana Tehničke škole
MNK BREKOVICA 2023
Brekovica
2:12 MNK SPARTA
Sanski Most
Detaljnije
18.11.2023. 18:00h
Sportska dvorana Bužim
FK KONJODOR
Bužim
8:5 MNK BORAC
Bihać
Detaljnije
17.11.2023. 19:30h
Gradska sportska dvorana Velika Kladuša
MNK MUJO HRNJICA
Velika Kladuša
2:4 MNK BUBA MARA
Cazin
Detaljnije
5. kolo
26.11.2023. 20:00h
Sportska dvorana Tehničke škole
MNK BORAC
Bihać
3:6 MNK MUJO HRNJICA
Velika Kladuša
Detaljnije
26.11.2023. 19:00h
Sportska dvorana Sanski Most
MNK SPARTA
Sanski Most
4:4 MNK DJEČACI SA UNE
Bihać
Detaljnije
26.11.2023. 19:00h
Dvorana Cazin
MNK BUBA MARA
Cazin
16:0 MNK BREKOVICA 2023
Brekovica
Detaljnije
24.11.2023. 19:00h
Dvorana Cazin
MNK BIHAĆ 1260
Bihać
1:2 FK KONJODOR
Bužim
Detaljnije
6. kolo
03.12.2023. 20:00h
Sportska dvorana Tehničke škole
MNK BREKOVICA 2023
Brekovica
3:10 MNK BORAC
Bihać
Detaljnije
02.12.2023. 20:00h
Sportska dvorana Tehničke škole
MNK DJEČACI SA UNE
Bihać
0:7 MNK BUBA MARA
Cazin
Detaljnije
02.12.2023. 19:00h
Gradska sportska dvorana Velika Kladuša
MNK MUJO HRNJICA
Velika Kladuša
4:1 MNK BIHAĆ 1260
Bihać
Detaljnije
02.12.2023. 19:00h
Sportska dvorana Bužim
FK BUŽIM
Bužim
4:1 MNK SPARTA
Sanski Most
Detaljnije
7. kolo
10.12.2023. 18:00h
Sportska dvorana Bužim
FK KONJODOR
Bužim
6:4 MNK MUJO HRNJICA
Velika Kladuša
Detaljnije
10.12.2023. 17:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK BORAC
Bihać
2:10 MNK DJEČACI SA UNE
Bihać
Detaljnije
09.12.2023. 20:00h
Dvorana Cazin
MNK BUBA MARA
Cazin
7:1 FK BUŽIM
Bužim
Detaljnije
09.12.2023. 19:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK BIHAĆ 1260
Bihać
7:2 MNK BREKOVICA 2023
Brekovica
Detaljnije
8. kolo
13.12.2023. 20:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK DJEČACI SA UNE
Bihać
2:2 MNK BIHAĆ 1260
Bihać
Detaljnije
13.12.2023. 20:00h
Sportska dvorana Sanski Most
MNK SPARTA
Sanski Most
3:8 MNK BUBA MARA
Cazin
Detaljnije
13.12.2023. 19:00h
Sportska dvorana Bužim
FK BUŽIM
Bužim
8:2 MNK BORAC
Bihać
Detaljnije
13.12.2023. 17:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK BREKOVICA 2023
Brekovica
1:16 FK KONJODOR
Bužim
Detaljnije
9. kolo
17.12.2023. 19:00h
Sportska dvorana Bužim
FK KONJODOR
Bužim
5:1 MNK DJEČACI SA UNE
Bihać
Detaljnije
16.12.2023. 20:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK BORAC
Bihać
7:8 MNK SPARTA
Sanski Most
Detaljnije
16.12.2023. 19:00h
Gradska sportska dvorana Velika Kladuša
MNK MUJO HRNJICA
Velika Kladuša
17:0 MNK BREKOVICA 2023
Brekovica
Detaljnije
15.12.2023. 19:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK BIHAĆ 1260
Bihać
3:2 FK BUŽIM
Bužim
Detaljnije
10. kolo
28.01.2024. 18:00h
Sportska dvorana Bužim
FK KONJODOR
Bužim
9:6 FK BUŽIM
Bužim
Detaljnije
28.01.2024. 18:00h
Sportska dvorana Tehničke škole
MNK BORAC
Bihać
2:8 MNK BUBA MARA
Cazin
Detaljnije
27.01.2024. 17:00h
Sportska dvorana Tehničke škole
MNK BIHAĆ 1260
Bihać
3:5 MNK SPARTA
Sanski Most
Detaljnije
26.01.2024. 20:00h
Gradska sportska dvorana Velika Kladuša
MNK MUJO HRNJICA
Velika Kladuša
14:1 MNK DJEČACI SA UNE
Bihać
Detaljnije
11. kolo
07.02.2024. 20:00h
Sportska dvorana Bužim
FK BUŽIM
Bužim
1:3 MNK MUJO HRNJICA
Velika Kladuša
Detaljnije
31.01.2024. 19:00h
Dvorana Cazin
MNK BUBA MARA
Cazin
13:1 MNK BIHAĆ 1260
Bihać
Detaljnije
31.01.2024. 19:00h
Sportska dvorana Tehničke škole
MNK DJEČACI SA UNE
Bihać
5:4 MNK BREKOVICA 2023
Brekovica
Detaljnije
31.01.2024. 18:00h
Sportska dvorana Sanski Most
MNK SPARTA
Sanski Most
4:8 FK KONJODOR
Bužim
Detaljnije
12. kolo
04.02.2024. 19:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK BREKOVICA 2023
Brekovica
4:7 FK BUŽIM
Bužim
Detaljnije
04.02.2024. 18:00h
Sportska dvorana Bužim
FK KONJODOR
Bužim
1:13 MNK BUBA MARA
Cazin
Detaljnije
03.02.2024. 20:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK BIHAĆ 1260
Bihać
4:7 MNK BORAC
Bihać
Detaljnije
03.02.2024. 19:00h
Gradska sportska dvorana Velika Kladuša
MNK MUJO HRNJICA
Velika Kladuša
7:0 MNK SPARTA
Sanski Most
Detaljnije
13. kolo
11.02.2024. 18:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK BORAC
Bihać
4:5 FK KONJODOR
Bužim
Detaljnije
11.02.2024. 18:00h
Sportska dvorana Sanski Most
MNK SPARTA
Sanski Most
11:6 MNK BREKOVICA 2023
Brekovica
Detaljnije
10.02.2024. 19:00h
Dvorana Cazin
MNK BUBA MARA
Cazin
4:3 MNK MUJO HRNJICA
Velika Kladuša
Detaljnije
09.02.2024. 19:00h
Sportska dvorana Bužim
FK BUŽIM
Bužim
7:3 MNK DJEČACI SA UNE
Bihać
Detaljnije
14. kolo
14.02.2024. 20:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK DJEČACI SA UNE
Bihać
8:1 MNK SPARTA
Sanski Most
Detaljnije
14.02.2024. 19:00h
Gradska sportska dvorana Velika Kladuša
MNK MUJO HRNJICA
Velika Kladuša
3:3 MNK BORAC
Bihać
Detaljnije
14.02.2024. 19:00h
Sportska dvorana Bužim
FK KONJODOR
Bužim
5:2 MNK BIHAĆ 1260
Bihać
Detaljnije
14.02.2024. 18:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK BREKOVICA 2023
Brekovica
1:14 MNK BUBA MARA
Cazin
Detaljnije
15. kolo
18.02.2024. 19:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK BIHAĆ 1260
Bihać
4:9 MNK MUJO HRNJICA
Velika Kladuša
Detaljnije
18.02.2024. 18:00h
Sportska dvorana Sanski Most
MNK SPARTA
Sanski Most
6:7 FK BUŽIM
Bužim
Detaljnije
17.02.2024. 20:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK BORAC
Bihać
8:3 MNK BREKOVICA 2023
Brekovica
Detaljnije
16.02.2024. 19:00h
Dvorana Cazin
MNK BUBA MARA
Cazin
10:2 MNK DJEČACI SA UNE
Bihać
Detaljnije
16. kolo
23.02.2024. 19:00h
Sportska dvorana Bužim
FK BUŽIM
Bužim
- MNK BUBA MARA
Cazin
Detaljnije
24.02.2024. 19:00h
Gradska sportska dvorana Velika Kladuša
MNK MUJO HRNJICA
Velika Kladuša
- FK KONJODOR
Bužim
Detaljnije
25.02.2024. 19:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK DJEČACI SA UNE
Bihać
- MNK BORAC
Bihać
Detaljnije
25.02.2024. 21:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK BREKOVICA 2023
Brekovica
- MNK BIHAĆ 1260
Bihać
Detaljnije
17. kolo
02.03.2024. 00:00h
Sportska dvorana Bužim
FK KONJODOR
Bužim
- MNK BREKOVICA 2023
Brekovica
Detaljnije
02.03.2024. 00:00h
Dvorana Cazin
MNK BIHAĆ 1260
Bihać
- MNK DJEČACI SA UNE
Bihać
Detaljnije
02.03.2024. 00:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK BORAC
Bihać
- FK BUŽIM
Bužim
Detaljnije
02.03.2024. 00:00h
Dvorana Cazin
MNK BUBA MARA
Cazin
- MNK SPARTA
Sanski Most
Detaljnije
18. kolo
09.03.2024. 00:00h
Sportska dvorana Sanski Most
MNK SPARTA
Sanski Most
- MNK BORAC
Bihać
Detaljnije
09.03.2024. 00:00h
Sportska dvorana Bužim
FK BUŽIM
Bužim
- MNK BIHAĆ 1260
Bihać
Detaljnije
09.03.2024. 00:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK DJEČACI SA UNE
Bihać
- FK KONJODOR
Bužim
Detaljnije
09.03.2024. 00:00h
Sportska Dvorana Luke
MNK BREKOVICA 2023
Brekovica
- MNK MUJO HRNJICA
Velika Kladuša
Detaljnije
Dokument
16 Zahtjev za registraciju trenera za takmičarsku sezonu Preuzimanje
18 Odluka o trajanju zimskog registracionog perioda za igrače futsala u 2024. godini Preuzimanje
16 Obrazac-spisak igrača i službenih osoba kluba Prve futsal lige FBiH Preuzimanje
14 Odluka o kalendaru takmičenja Prve futsal FBiH grupa Zapad 2023/2024 Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni odluke o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije takmičenja Prve futsal lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o dnevnicama, putnim troškovima, taksama, članarinama i drugim naknadama Preuzimanje
14 Odluka o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje